Organize Sanayi Bölgelerine Elektrik Kesintisi

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
İran ın gaz akışını kesmesinden sonra doğalgaz santrallerine gaz akışı %40 kesilmiş.

Bazı yerlerde arıza var denilirken bazı yerlerde iran a olan doğalgaz borcundan dolayı gazın kesildiği yazılıyor.

Sadece otomotiv sektörünün 1 milyar dolar zarar yazacağından bahsediliyor gıda sektörü ne olur bilemiyorum özellikle süt ve et ürünleri işleyenler çok büyük zarar uğrayacaklarını belirtmişler. Bununda acısı yine biz vatandaşlardan çıkacak.

Sağda solda eyyy diyerek ahkam kesmek güzel ama ülkede hiç birşeyin tedbirinin alınmadığının yine güzel bir örneği ile karşı karşıyayız...

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Göz göre göre suni kıtlığa koşuyoruz. Bakalım daha neler

Hiç üzülme sayın diyanet işleri başkanı bir dua okur.

Essaleeeeee diye bir başlar, dış güçlerden girer - iç pilavlardan çıkar. Her problemi Allah'a bağlayan bu hükumet ve şirinleri kitleleri yine (bu forumu dışarıda tutuyorum) uyutmayı başarır.

Sonra kapanış da "selam ve dua" ile derler.

Vallahi bu olacaktır.
Hahahaha

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Evet bu haber doğru ve çalıştığım fabrika sadece 2 gün (Salı-Cuma) elektrik ve gaz verilecek. Diğer günler sadece server ve güvenlik kameralarına yetecek kadar verilecek. İşin kötü tarafı şu ki bu durumun haftaya tekrar edebileceği yada sonlanacağının bilgisi kimsede yok.

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Bügün bir arkadaşım sanayi bölgesinde aracını muayeneye sokamamış elektirikler yoktu diyor şimdi sefere cıktı inşallah ceza yemem diyordu

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Denk gelmişsindir illa ki.
Kendisi kaçtan dolar aldıysa, hem ağlıyor hem de hala aynı düşünceyi savunuyor. :kop

Ben ona gerçekten üzülüyorum. O pil mevzusundan sonra maaşlı trol olmadığına eminim. Kendini iyi şeyler olacağına inandırmak istiyor. Biz de iyi şeyler olmasını istiyoruz. Herkesin en azından insan gibi sıkıntı çekmeden yaşayabilmesi ortak paydamız. Ama geldiğimiz şu durum ve bir şekilde yaşadıklarımız, yaşatılanlar, gördüklerimiz istediğimiz ile olanın tam zıt olduğunu gösteriyor. Kafayı kuma gömüp kendimizi kandırmanın da bir anlamı yok. Ben anlatılan masala değil yaşatılan gerçeğe bakarım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ben ona gerçekten üzülüyorum. O pil mevzusundan sonra maaşlı trol olmadığına eminim. Kendini iyi şeyler olacağına inandırmak istiyor. Biz de iyi şeyler olmasını istiyoruz. Herkesin en azından insan gibi sıkıntı çekmeden yaşayabilmesi ortak paydamız. Ama geldiğimiz şu durum ve bir şekilde yaşadıklarımız, yaşatılanlar, gördüklerimiz istediğimiz ile olanın tam zıt olduğunu gösteriyor. Kafayı kuma gömüp kendimizi kandırmanın da bir anlamı yok. Ben anlatılan masala değil yaşatılan gerçeğe bakarım.
Sağlam taklit yapıyor bence.
Foruma gelen sayılı truva atlarından birisi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt