Organize İşler 2 : Sazan Sarmalı - Yılmaz Erdoğan, Ezgi Mola - BKM (Fragman Yayınlandı - 1 Şubat 2019'da Sinemalarda)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Organize İşler 2 - Sazan Sarmalı Teaser yayınlandı. Film 4 Ocak 2019'da sinemalarda.

İşte filmin oyuncu kadrosu;

Yılmaz Erdoğan
Kıvanç Tatlıtuğ
Demet Evgar
Ezgi Mola
Bensu Soral
Okan Çabalar
Ersin Korkut
Rıza Kocaoğlu
Ahmet Mümtaz Taylan
Mahir İpek
Ekin Türkmen
Ali Keçeli
Güven Kıraç
Ata Demirer

26.01.2019 Güncelleme : Fragman Yayınlandı, 1 Şubat 2019'da sinemalarda.

Son düzenleme:
geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Umut Barış Umut Barış acaba yerli filmleri bulabileceğim bir yer var mı, net ortamında telif yüzünden son çıkan hiç bir filmi bulamıyorum :( 2017 / 2018 filmleri

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Verdiğim sitenin linki kaldırılmış ama kaldırılmaması daha doğru olurdu , çünkü sadece site ismi paylaşıldı , bir sitenin ismini paylaşmak her hangi bir sıkıntı doğurmamalı :hmm haa direkt film indirme linki , film izleme linki paylaşılır o ayrı tabi. Verdiğim site yasak almış bir site olsaydı tabi yine kaldırılabilirdi. Yani sadece bir site ismi yazmakla ( oda gizlenip yazıldı ) yorum kaldırılmamalı bence , ama yinede yetki sizin , takdir sizin :dil

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Bu filmi bende merakla bekliyorum sinemacilar ile film çekenler arasında ki kavga yüzünden vizyon tarihi ertelendi sanırım .

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Cidden nedir bu mevzu yaa , filmler vizyona çıkmayacakmış felan :alala
Evet şuan çıkış tarihleri geçti ama hala çıkmadılar. Söyle ozetliyim ben kendimin gördüğünü soyliyim direk.Sinemaya gidiyorum bilet almak için ve bana mısır kola kampanyasından vereceklerini söylüyorlar tek başına bilet alamıyorsun mecbursun yane Sinema bileti alıyorum iki ayrı fatura gibi birşey veriyorlar bana birinde 8 TL sinema bileti diğerine de 10 yada 12 TL mısır kola parası. Toplam da 18 20 TL ödüyorum ve bunun 8 TL si sinema bileti gerisi istesende istemesende kola mısır parası. Filmciler de öncü olarak cem yılmaz yılmaz Erdoğan buna tepki gösterdiler. Sanırım o 8 TL'lik sinema biletinin parasını yarı yarıya paylaşıyorlar. Bunlar diyorki mısır ve kola parasını zorunlu alma isteyen gitsin alsın bırak adamlar 8 TL ye izlesin . " Yada bize de pay ver " diyorlsr mi bilmiyorum ama bence diyorlar

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Evet şuan çıkış tarihleri geçti ama hala çıkmadılar. Söyle ozetliyim ben kendimin gördüğünü soyliyim direk.Sinemaya gidiyorum bilet almak için ve bana mısır kola kampanyasından vereceklerini söylüyorlar tek başına bilet alamıyorsun mecbursun yane Sinema bileti alıyorum iki ayrı fatura gibi birşey veriyorlar bana birinde 8 TL sinema bileti diğerine de 10 yada 12 TL mısır kola parası. Toplam da 18 20 TL ödüyorum ve bunun 8 TL si sinema bileti gerisi istesende istemesende kola mısır parası. Filmciler de öncü olarak cem yılmaz yılmaz Erdoğan buna tepki gösterdiler. Sanırım o 8 TL'lik sinema biletinin parasını yarı yarıya paylaşıyorlar. Bunlar diyorki mısır ve kola parasını zorunlu alma isteyen gitsin alsın bırak adamlar 8 TL ye izlesin . " Yada bize de pay ver " diyorlsr mi bilmiyorum ama bence diyorlar
Adamlar haklıymış o zaman , zaten kıytırık patlamış mısırlarına dünyanın parasını istiyorlar. Suyu bile 4 TL'den veriyorlar , ben şahsen hiç birşey almıyorum onlardan. Tamamen insanları yontma amaçlı kurulan bir sistem.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri