OPPO, Çok Yakında Web Kameralı Akıllı Televizyonunu Tanıtacak

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
151
48
Son zamanların yükselen teknoloji şirketi OPPO, çok yakında akıllı televizyon modelini tanıtacak. OPPO’nun web kamerasına sahip yeni akıllı TV modeli oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor…
Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan OPPO, son zamanlarda ülkemizde de oldukça iyi bir yükseliş yaşıyor. Satışlarını katlayarak arttıran OPPO, bu yıl ülkemizde %5800 oranında bir yükseliş yaşadı. Ülkemiz pazarındaki en büyük akıllı telefon markalarından biri haline gelen OPPO, şimdi de akıllı televizyon pazarına çok büyük bir giriş yapacak gibi görünüyor.
Şuanlık OPPO’nun ilk akıllı televizyon modeli ile ilgili bilinen detaylar arasında, televizyonun ilk etapta 55 inç ve 65 inç boyutundaki ekran seçenekleriyle karşımıza çıkacağı bilgisi bulunuyor. 120hz ekran tazeleme hızına sahip olacak olan yeni akıllı televizyon modeli, 4K kalitesinde görüntü sağlayabilecek. Bu da oldukça kaliteli bir görüntü seyretmeniz için oldukça yeterli bir özellik diyebiliriz.
Geniş bilgi için bakınız:
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

OPPO, Web Kameralı 4K Televizyonu İçin Dikkat Çeken Bir Video Yayınladı:

G Çevrimdışı

genckurt

Yeni Üye
23 May 2019
9
46
4K yayın göremeden 8K TV ler çıktı,bir sene önce aldığım tv de bile 4K yok 8K yayınlar başlayınca 4K tv alacağım.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Başka sitelerden link vermek bizim için pek iyi değil, haber konusunda özellikle, o bakımdan sordum.
Yoksa ben de alıntı yaparım sitelerden, onun yerine kendim yazıyorum derliyorum.
En doğrusu bu zaten. Emek verip paylaşıp, altına kaynağı isim olarak belirtmek... Kendi forumumda bende böyle yapıyorum.

Hatta, çevirileri bile tek tek düzenleyerek öyle paylaşıyorum. Yoksa, translate ile çevirildim ben diye bağırıyorlar. :kas

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
En doğrusu bu zaten. Emek verip paylaşıp, altına kaynağı isim olarak belirtmek... Kendi forumumda bende böyle yapıyorum.

Hatta, çevirileri bile tek tek düzenleyerek öyle paylaşıyorum. Yoksa, translate ile çevirildim ben diye bağırıyorlar. :kas

Meşhur siteler çeviriyi bile doğrudan paylaşmaktan çekinmez olmuşlar tık uğruna.
Ben burada istesem her gün haber girerim ama henüz o kitle yok maalesef.
Forumun kemik kitlesinin oturması lazım.
Yazdığım haberlerin okunma sayısı genelde aynı çünkü.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Meşhur siteler çeviriyi bile doğrudan paylaşmaktan çekinmez olmuşlar tık uğruna.
Ben burada istesem her gün haber girerim ama henüz o kitle yok maalesef.
Forumun kemik kitlesinin oturması lazım.
Yazdığım haberlerin okunma sayısı genelde aynı çünkü.
Ülkenin kültür ve kitap okuma seviyesi belliyken, bu alanda emek harcamak akıl karı değil zaten... Adama, derya deniz konu linki veriyorsun, okumak yerine, soru sormayı tercih ediyor...

Maalesef !!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt