Onvo TV soundbar bağlantı sorunu

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Hakomini Tv-box da TV dd+ desteklemediği için Disney+'da görüntü var ses yok sorunu oluyordu böyle dönüştürücü ile o sorun çözülüyormuş o neden ile biraz araştırma yapmıştık ama alıp denemedik uygun ürün bulunur alınırsa sorunlar çözülüyor satıcıya sorup alınabilir uygun olursa araştırmak lazım .
O konuyu hatırlıyorum sanırım. Ben de "alıp denemek istiyorum ama onun yerine benim avr'yi mi değiştirsem diye de düşünmüyor değilim" demiştim diye hatırlıyorum.
Bu nedenle her iki cihazın da modelini istedim ki konu sahibinden nasıl bir bağlantı ile aslında çalışabileceğini öngörebilelim ama anlaşılan konu sahibi kayıplara karışmış.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
O konuyu hatırlıyorum sanırım. Ben de "alıp denemek istiyorum ama onun yerine benim avr'yi mi değiştirsem diye de düşünmüyor değilim" demiştim diye hatırlıyorum.
Bu nedenle her iki cihazın da modelini istedim ki konu sahibinden nasıl bir bağlantı ile aslında çalışabileceğini öngörebilelim ama anlaşılan konu sahibi kayıplara karışmış.
Aranıyor ilanı verelim :haha1
IMG_20230522_094151.jpg

S Çevrimdışı

sametkaan17

Yeni Üye
13 Ağu 2019
15
35
Ben bağlayabildim hocam, hdmi arc ayarı var tv de oradan seçip soundbarı da arc modunda aldığımda da bağladım. Ya da Bluetooth varmış tv de oradan da bağlandı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt