ONVO TV FABRİKA AYARLARINA NASIL DÖNECEĞİZ.

N Çevrimdışı

Necati İKİZ

Yeni Üye
12 Ara 2022
8
53
ONVO 32 tv var. Netflix'e yeni bir mail ile giriş yapmak istiyorum eski mailleri gösteriyor bunların hiç birisi şıkkı da var ona basıyorum atıyor yani YENİ mail adresimle giremiyorum.
Ne yapmamız lazım abiler kardeşler. Fabrika ayarlarına nasıl geri dönebiliriz.

N Çevrimdışı

Necati İKİZ

Yeni Üye
12 Ara 2022
8
53
Netflix'te hesaptan çıkış yapmak mı istiyorsunuz.
Eski iki maille deyilde yeni maille girmek istiyordum bana eski iki maili sunuyordu birde bunların hiç biri şıkkı vardı giremiyordum dün kendi kendine yeni maille girişe izin verdi teşekkürler.
aslında servisine sordum o bana onvoyu fabrika ayarlarına dön demişti ona gerek kalmadan sorun çözüldü.

N Çevrimdışı

NBKpro 

Aktif Üye
15 May 2021
191
Eski iki maille deyilde yeni maille girmek istiyordum bana eski iki maili sunuyordu birde bunların hiç biri şıkkı vardı giremiyordum dün kendi kendine yeni maille girişe izin verdi teşekkürler.
aslında servisine sordum o bana onvoyu fabrika ayarlarına dön demişti ona gerek kalmadan sorun çözüldü.

Bir uygulama için fabrika ayarlarına dönmek saçma. Kanallar gidecek, diğer uygulamalar gidecek. Servis nasıl böyle bir şey önerdi diyorum da, Yazılım sıkıntılı olunca servis ne yapsın ? Uygulama ayarlarına bir şekilde girip Netflix önbelleği ve uygulama verilerini temizlerseniz Netflix sıfırdan başlar. TV asistanı kısmından yapmanızı da önermem çünkü tüm uygulamalardakiler birden gider.

N Çevrimdışı

Necati İKİZ

Yeni Üye
12 Ara 2022
8
53
Bir uygulama için fabrika ayarlarına dönmek saçma. Kanallar gidecek, diğer uygulamalar gidecek. Servis nasıl böyle bir şey önerdi diyorum da, Yazılım sıkıntılı olunca servis ne yapsın ? Uygulama ayarlarına bir şekilde girip Netflix önbelleği ve uygulama verilerini temizlerseniz Netflix sıfırdan başlar. TV asistanı kısmından yapmanızı da önermem çünkü tüm uygulamalardakiler birden gider.
Netfliksi sildim aslında başlarda .play storden yeniden yükledim aynı şekilde girmeme izin varmedi.Ama doktora giden yada gidecek hasta iyileşir gibi olur ya servise sorduğumun akşamı bir kez daha deneyim dedim direk yeni maille girmeme izin verdi.Neyse şan s eseri hem onvo ve hemde jvc tv lerimi kimseye para kaptırmadan düzelttim ya şükür.Jvc için youtube kumandadan girmiyordu uygulamalarımdan silinmişti kendim sil baştan kurdum ve hepsi düzelmişti eljamdülillah 200 tl istemişti servis belkide arka planda onlarda fabrika ayarlarına dönüp düzeltip yazılım attık da düzelttik deyip beni kekleyeceklerdi.neyse yinede kimsenin günahına girmeyelim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt