onvo smart led tv Wi-Fi sinyal yükseltici

E Çevrimdışı

ErzurumTR

Yeni Üye
28 Şub 2021
2
39
Arkadaşlar merhaba onvo smart led tv Wi-Fi çekim gücü düşük tek çizgi YouTube video film izlerken kasma donma yavaşlama problemi yaşıyorum Türksat kablonet int kullanıyorum modem salonda tv nin olduğu oda kapısı kapalı durumda araya duvar giriyor sinyal çekim düşüklüğü oluyor internette şöyle bir cihaz var alsam faydası olurmu acaba yada önerebileceğiniz bir ürün varmı yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar teşekkürler

20BD71D8-ED24-4A37-801A-1D0EB57D160A.png

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Xiaomi wifi pro önerebilirim. Çevrende a101'e bim'e filan bakarsan bazen ellerinde olabiliyor. İnternetten almak istersen de iki link bırakayım. Kargo ücreti yok, çiçek sepeti 93 tl, amazon tr'de 95 tl şu anda.

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi wifi pro önerebilirim. Çevrende a101'e bim'e filan bakarsan bazen ellerinde olabiliyor. İnternetten almak istersen de iki link bırakayım. Kargo ücreti yok, çiçek sepeti 93 tl, amazon tr'de 95 tl şu anda.

Arada epey mesafe ve fayanslı kalın duvarlar yoksa o kadar sinyal kaybı normal değil, ya tv'de ya modemde problem olabilir bu arada.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bu gösterdiğin üründe sorununu çözebilir ama ben bu tarz ürünleri verimli bulmuyorum açıkcası. Sana aşağıya linkini bıraktığım ürünü almanı tavsiye ediyorum , daha stabil , daha gerçekci değerler ve kopmalardan sakınmak istiyorsan bu ürünü al.

Kutu içerisinden 2 adet adaptör çıkar , birini modeme diğerini tv ye bağlayacaksın sorunun ortadan kalkacak.

H Çevrimdışı

Huncu

Yeni Üye
20 Kas 2018
22
74
Bu gösterdiğin üründe sorununu çözebilir ama ben bu tarz ürünleri verimli bulmuyorum açıkcası. Sana aşağıya linkini bıraktığım ürünü almanı tavsiye ediyorum , daha stabil , daha gerçekci değerler ve kopmalardan sakınmak istiyorsan bu ürünü al.

Kutu içerisinden 2 adet adaptör çıkar , birini modeme diğerini tv ye bağlayacaksın sorunun ortadan kalkacak.
Katılıyorum..Evdeki tüm elektrik pirizlernde son sürat internet kullanabilirsin hemde..Yani kablo çekmışsin gibi.Elektrik hattini kullaniyor çünkü

E Çevrimdışı

ErzurumTR

Yeni Üye
28 Şub 2021
2
39
Arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim değerli yorumlarınız için The_SreT The_SreT önerdiği cihaz almaya karar verdim siparişi verdim ürün gelir gelmez deneyip buradan paylaşırım tekrardan teşekkürler hepinize

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri