ONVO OV43F900 CHROMECAST BAĞLANTISI

U Çevrimdışı

Uriel

Yeni Üye
11 Nis 2022
6
42
İyi forumlar. Yaklaşık 6 aydır aynı televizyonu kullanıyorum. Ayarlardan chromecast i mutlaka sürekli açık yapın yoksa bağlanamazsınız. Televizyona google store dan 3. parti yazılım kurup telefonumada screen mirroring vb uygulamalar kurarak bağlantı kurdum ama hiç memnun kalmadım. En stabil ve verimlisi televizyona hiç fazladan uygulama kurmadan telefondan Google Home ile bağlanmak. Telefonum Samsung ve kendi programı olan Smart View ile şimdiye kadar denediğim Samsung ve Lg televizyonlarda hem çok daha hızlı ve resim kalitesi daha yüksek deneyimim oldu hemde televizyonun ekranını %100 yapabiliyorum. Google Home gayet güzel ancak bir türlü televizyonun ekranının hepsine görüntüyü yansıtamıyorum. Tek şikayetim bu.

F Çevrimdışı

fifa1978

Yeni Üye
7 Mar 2021
11
45
İyi forumlar. Yaklaşık 6 aydır aynı televizyonu kullanıyorum. Ayarlardan chromecast i mutlaka sürekli açık yapın yoksa bağlanamazsınız. Televizyona google store dan 3. parti yazılım kurup telefonumada screen mirroring vb uygulamalar kurarak bağlantı kurdum ama hiç memnun kalmadım. En stabil ve verimlisi televizyona hiç fazladan uygulama kurmadan telefondan Google Home ile bağlanmak. Telefonum Samsung ve kendi programı olan Smart View ile şimdiye kadar denediğim Samsung ve Lg televizyonlarda hem çok daha hızlı ve resim kalitesi daha yüksek deneyimim oldu hemde televizyonun ekranını %100 yapabiliyorum. Google Home gayet güzel ancak bir türlü televizyonun ekranının hepsine görüntüyü yansıtamıyorum. Tek

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt