Onvo ov32150 renk döngüsü sorunu

kenanserhat Çevrimdışı

kenanserhat

Yeni Üye
23 Tem 2022
4
48
Merhaba ov 32150 onvo tv de servis menüsünde bir hata yaptım sanırım ren değerlerini değiştirdim şuan tvyi açar açmaz sürekli renk döngüsü yapıyor kumandanın sadece power tuşu çalışıyor bana bu konuda yardımcı ola bilirmisiniz elinizde var ise yazılımını eklermisiniz şimdiden teşekürer

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
TV fişini çekin
30sn bekleyin
tv nin üstündeki on off butonuna basılı tutup fişi takın

Bu yöntem ile düzelmezse tv çalışır haldeyken kapanana kadar off butonuna basılı tutun ama elinizi çekmeyin, kapandıktan sonra fişi çekin, 30sn sonra takıp deneyin.

kenanserhat Çevrimdışı

kenanserhat

Yeni Üye
23 Tem 2022
4
48
TV fişini çekin
30sn bekleyin
tv nin üstündeki on off butonuna basılı tutup fişi takın

Bu yöntem ile düzelmezse tv çalışır haldeyken kapanana kadar off butonuna basılı tutun ama elinizi çekmeyin, kapandıktan sonra fişi çekin, 30sn sonra takıp deneyin.
Adem usta merhaba dediklerinizi denedim malesef işe yaramadı sanırım flaşh yazılım atılması gerekiyor o yazılımda üretici firmanın elinde yokmuş başka tv den çeksem bir ihtimal olur sanırım fakat önada yazılımı çoklamamak adına önlem almışlar şimdi bana anakart değiştirmek kaldı

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,072
Adem usta merhaba dediklerinizi denedim malesef işe yaramadı sanırım flaşh yazılım atılması gerekiyor o yazılımda üretici firmanın elinde yokmuş başka tv den çeksem bir ihtimal olur sanırım fakat önada yazılımı çoklamamak adına önlem almışlar şimdi bana anakart değiştirmek kaldı

kenanserhat Çevrimdışı

kenanserhat

Yeni Üye
23 Tem 2022
4
48
Sorun otg kablosu ile alakalı değil kendi hatam servis menüsünden picture değerini 8bit ten 16bit değerine almam ile oluştu büyük ihtimal resetlenemez ise yazılım ile mümkün olacak bir durum adem hocaya sanırım sadece buradan ulaşma imkanım var

N Çevrimdışı

NBKpro 

Aktif Üye
15 May 2021
191
Bahsettiğiniz "Aging Mode" ise güç tuşu ile çıkılıyor olması gerek.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt