Deneyim 🔥🔥 Onn. Google TV 4K Pro Streaming Device ( 2024 ) İnceleme 🔥🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
termal tasarımı iyi duruyor. Yük altında cpu ısını gözlemleyebildin mi.
Lisanslı cihazlarda bunları göremiyoruz başkan, bi ara ilgili programlarla bakarım. Ancak çok ısınacağını sanmıyorum, gördüğüm en iyi soğutmalardan birine sahip bir cihaz, içini gördünüz. Ayrıca üst tarafı kumaş ve delikli yapmışlar, cihaz ordanda hava alıyor 🙂

Son düzenleme:
albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,276
Gigabit olmamasını beğenmedim,olsaydı bu fiyata göre bence alınabilir derdim
nalet dolar yüzünden mantıklı hesap yapamıyoruz yaw
ama ben bu fiyat civarına yine de Homatics düşünürüm:hmm

MartinMystere Çevrimdışı

MartinMystere

Yeni Üye
22 Ara 2023
4
55
Emeğinize sağlık. Şu cihazlara onca özellik ekleyip niye gigabit ethernet koymadıklarına bi türlü akıl erdiremiyorum. Sırf gigabit var diye Homatics aldım, bin pişmanım. Gigabit desteklese anında Onn'a geçeceğim.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
Antutu performans testi eklendi, başlığı ara ara takip edin, testler yapıldıkca güncellenecektir 🙂

M Çevrimiçi

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
237
36
50 dolara satılıyor bu cihaz

Screenshot_20240527-1553362.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,548
64
Gözden kaçmış abi kusura bakma 😃 streaming den kasıtları, Netflix - Prime Video - Disney+ tarzı platformların izlenebildiğine vurgu yapmak.
Ne kusuru sevgili muhammed, bizim ,yaklaşık ramazan arife veya ondan bir gün öncesinden beri moraller çok bozuk ve düşüktü, okuduğumu anlamamışım :slap

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,548
64
Konu dışı:
"Param güvende" ile alakalı bazı duyumlarım oldu ,alıcı bu şekilde alıyormuş, sonra içinden lazım olan parçayı söküp "cihaz çalışmadı" diye geri yolluyormuş.Bu ne kadar doğrudur acaba,yani böyle bir şey gerçekten oluyormudur :alala

Geri
Üst Alt