Önerilerinizi Bekliyoruz

Forum Temasının Ana Rengi Ne Olsun İstersin

• Siyah

Oy: 6 21.4%
  • Mavi

Oy: 2 7.1%
  • Kahverengi

Oy: 0 0.0%
  • Yeşil

Oy: 1 3.6%
  • Gri

Oy: 3 10.7%
  • Turuncu

Oy: 9 32.1%
  • Kırmızı

Oy: 3 10.7%
  • Sarı

• Turkuaz

Oy: 2 7.1%
  • Cyan

• Kullanılan toplam oy
    28
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
yaw bırakın Rütbe veya Kadro v.s işlerini! herkes birbirini takip ediyor ne hikmetse

sadece "ÜYE" olsun yeter ve yetkisi olanları da Yönetici v.s diye belirtin hepsi bu kadar

kimileri buna bile kafayı takıyor yaw yok Albay olmuş yok General oluyormuş v.s v.s

Herkes kafadan "ER" olsun yeter de artar bile ER demek "adam" demektir zaten!

Tespitin böylesi :)
Vallahi abi en ihtiyaç olunan temel unsura dem vurmuşsun :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
yaw bırakın Rütbe veya Kadro v.s işlerini! herkes birbirini takip ediyor ne hikmetse

sadece "ÜYE" olsun yeter ve yetkisi olanları da Yönetici v.s diye belirtin hepsi bu kadar

kimileri buna bile kafayı takıyor yaw yok Albay olmuş yok General oluyormuş v.s v.s

Herkes kafadan "ER" olsun yeter de artar bile ER demek "adam" demektir zaten!

Aslında doğru bir tespit.
Çünkü o rütbelerin bir işlevi yok.
Alternatif olacaksak bunu yapmanın da gereği yok bence. O kadar da benzemeyelim yani. :)

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Atılan Mesajların Düzenlemesi Süresi Sınırsız Olarak Degıstırılmıstır :ok
bugün farkettiğim bir eksiklikti teşekkürler hocam.

birde bu yazı yazma paneli biraz daha işlevsel olsa çok iyi olacak hocam.emojiler daha kolay erişilebilir olsa.fotoğraflarda dolaşırken sonraki fotoğrada direk yana kaydırma ile geçme falan.iyi olur yani hocam.

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Oneri için tesekkurler, bende kucuk yazi tipini sevsemde 2k telefon ekraninda komik duruyor :)
Forum yas ortalamasi bir hayli yuksek
buda beraberinde gorme sorunlarını getiriyor
Bu hususa dikkat ederek pek ellemek istemedim yazi boyutlarini

Sota Sota,
Bize birisi yaşlı mı dedi :sopa1:sopa1:sopa1

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
bugün farkettiğim bir eksiklikti teşekkürler hocam.

birde bu yazı yazma paneli biraz daha işlevsel olsa çok iyi olacak hocam.emojiler daha kolay erişilebilir olsa.fotoğraflarda dolaşırken sonraki fotoğrada direk yana kaydırma ile geçme falan.iyi olur yani hocam.

not alıyorum :ok

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
ben mevcut renk ve tonları beğendim ama mobilden mesaj yazarken kasma ve yazı alanının kaymasına bir çözüm getirirseniz sevinirim. ayrıca mesaj alanında ifadelere tıklandığında yine aynı kasma ve mesaj bölümünün kayması gibi bir sıkıntı oluyor. telefon 5,5" olmasa foruma hiç mesaj atmazdım sanırım :gul

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
ben mevcut renk ve tonları beğendim ama mobilden mesaj yazarken kasma ve yazı alanının kaymasına bir çözüm getirirseniz sevinirim. ayrıca mesaj alanında ifadelere tıklandığında yine aynı kasma ve mesaj bölümünün kayması gibi bir sıkıntı oluyor. telefon 5,5" olmasa foruma hiç mesaj atmazdım sanırım :gul
aynen hocam bu sıkıntı ben dede var.

A Çevrimdışı

alternatiwe

Aktif Üye
6 Eyl 2018
61
Mevcut renkler güzel, sadece gece modu da olabilirse güzel olur. Tüm forumların birbirinin klonu olmaması gerektiğini düşünüyorum.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota Sota başkan duy sesimizi :kiskis

Tepsi tepsi tatlıları ye ye otur, yok öyle dünya, forumumuzla ilgilen eccık :kop

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt