Onaylı Üye - Sms Doğrulama

S Çevrimdışı

SHADOW

Federal
Aktif Üye
8 Eyl 2018
75
Evet öyle ama zor kısmını atlattık, işler yoluna girdi ve sorunsuz gidiyor... :ok
ha sen kurucularındansın oranın, hocam kurma aşaması nasıl oluyo bi ara bi konu acıp yazarmısın, hep merak ederim bu web sitesi açma muhabbetlerini, forumları filan da hiç araştırma fırsatım olmadı
bu arada ben de donanımhaber forumdan shadow, tanıştıgıma memnun oldum:cak

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
ha sen kurucularındansın oranın, hocam kurma aşaması nasıl oluyo bi ara bi konu acıp yazarmısın, hep merak ederim bu web sitesi açma muhabbetlerini, forumları filan da hiç araştırma fırsatım olmadı
bu arada ben de donanımhaber forumdan shadow, tanıştıgıma memnun oldum:cak
Dh'de yokum çünkü gereksiz kalabalık ve benim yardımlaşma felsefeme çok uzak... Teknik olarak forum alt yapısı ve içeriğinden anlamam, o kısmı teknik işlerden anlayan Oğuzhan kardeşim yapıyor, bana bilgi ve tecrübe paylaşımı ile yardımlaşmanın hazzına varmak kalıyor.

S Çevrimdışı

SHADOW

Federal
Aktif Üye
8 Eyl 2018
75
Dh'de yokum çünkü gereksiz kalabalık ve benim yardımlaşma felsefeme çok uzak... Teknik olarak forum alt yapısı ve içeriğinden anlamam, o kısmı teknik işlerden anlayan Oğuzhan kardeşim yapıyor, bana bilgi ve tecrübe paylaşımı ile yardımlaşmanın hazzına varmak kalıyor.
o zmn ileride para bulur da bi mazda 323 alırsam sizin foruma damlarım :kas

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Arkadaşlar daha önceden bahsettiğim üzere SMS doğrulama sistemi baştan aşağıya yenilenmiştir.

Bugüne kadar yapılan tüm Doğrumalar iptal edilmiştir. KVKK kanunu kapsamında tekrar doğrulama yapılması rica olunur.

IPTV , Netflix , Alım-Satım forumlarında SMS doğrulama şartı koşulmuştur.

24 saat içerisinde 2 defa doğrulama talep hakkınız bulunmakta.

1 yıl içerisinde 3 defa telefon numaranızı değiştirebilirsiniz. Her değişim sonrası Sms doğrulaması yapılmaması zorunludur.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Yurtdisi üyelerin sms onayi imkani numara yazilan yerde karakter kisitlamasi olduguna göre yok büyük ihtimalle. Konuyu acan kisi olarak belki ihtiyac da olmayabilir ama bu durumda acilmis bir konuda cevap yazma veya yorum yapma imkani da yok.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Yurtdisi üyelerin sms onayi imkani numara yazilan yerde karakter kisitlamasi olduguna göre yok büyük ihtimalle. Konuyu acan kisi olarak belki ihtiyac da olmayabilir ama bu durumda acilmis bir konuda cevap yazma veya yorum yapma imkani da yok.
Tanınan,güvenilen üyelerimizi (yurtdışı) bu doğrulamadan muaf tutacağız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt