Öğretmenler günü kutlu olsun

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Kutsal bir görevi layıkıyla yerine getiren, getirmek için çile çeken tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. Atanmak için çabalayan öğretmenlerimizin de Allah yardımcısı olsun, öğretmen olup da polislik yapanlara da Rabbim sabır selamet versin.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Konu açmak için foruma girmiştim, Ustamız açmış elleri dert görmesin.

Başta İlk Öğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere mesleğe gönlünü vermiş, bizler için var yok demeden emek vermiş tüm öğretmenlerimizin bu güzel günlerini hürmet ile kutluyor, Önlerinde saygı ile eğiliyorum.

Hayatımdaki en kısa süreli İLK öğretmenim İbrahim Yavuz
İlk okul 2 den 5 e kadar öğretmenim Hidayet Ergün
Ortaokuldan Hatırladığım öğretmenlerim; Mediha Kenar, Mesut Kilit, Soyadığını hatırlayamadığım Gıyasettin Hocam, Çok dayağını yediğim Müdür Yardımcısı İsmail Çevik, Nedense şu an Adını hatırlayamadığım Beden öğretmenim ve bildiğim bilmediğim tüm öğretmenlerime gönülden selam olsun ?

Atam.jpg

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Başta Başöğretmenimiz M.Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun.Hepsinin önünde saygıyla eğiliyorum.Yaşayanlara uzun ve sağlıklı bir ömür,hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Öğretmenler günü kutlu olsun da çoğu öğretmen halinden memnun değil. Maaşları güzel ek dersleri var. Sene başı para alıyorlar. Kimi haftanın üç günü derse gidiyor. Saygınlıkları var hocam hocam. Yurtdışı öğretmenlik görevi aldıklarında Türkiyede maaşlar işliyor vs. vs.. Bu yüzden ben gazi Mustafa Kemal harici öğretmenler gününü kutlamıyorum. Çok yatıyorlar...

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
İyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Forumdaki tek öğretmen benim herhalde. Kimse üstüne alınmamış. :kiskisBu arada, TKartaL tkartal, bu şekilde düşünüyor olmanıza gerçekten çok üzüldüğümü belirtmek isterim.
İstisnalar yada gerçekten öğretmen olanlar hariç... Fakat çevremde gördüklerim çoğu bu şekilde.. Sizi tenzih ederim ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt