Oğlum TV ayarını bozdu açılmıyor yardım lütfen!

N Çevrimdışı

Nesrin

Yeni Üye
14 Eyl 2020
7
53
Ekranı kırık eski Exper laptopu Toshiba regza ya hdmı kablo ile bağlamaya çalışan oğlum nereye basti ne oldu anlamadik TV miz açılmıyor.ekran siyah stand-by da kaldı .kumanda ya da TV üzeri tuşlara cevap vermiyor.su pandemi de TV siz ne yapılır.yardim lütfen.tv nin yanında bekliyoruz. GSM 5056383048 ister TLF la yardım edin .sağlıklı günler dileriz

N Çevrimdışı

Nesrin

Yeni Üye
14 Eyl 2020
7
53
Tv çalışır vaziyetteyken bağlantı yapıldıysa anakartın zarar görme ihtimali çok yüksek bağlantı cihazlar kapalıyken yapılması gerekir.
İnternet videolarından hdmı bağlantı yönergelerine göre yapmış açık olması gerekiyor o bilgilere göre ... umarım dediğiniz değildir.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bağlantı esnasında zorlama yapılmışsa anakart bozulmuş olabilir.

Tv açılıyormu Ekrana bakınız herhangi bir uyarı veriyomu sesi kapat açın kumandadan deyil ama tvde arka tarafta tuşlar varsa ordan yapmayı deneyiniz.

N Çevrimdışı

Nesrin

Yeni Üye
14 Eyl 2020
7
53
Evet TV
Bağlantı esnasında zorlama yapılmışsa anakart bozulmuş olabilir.

Tv açılıyormu Ekrana bakınız herhangi bir uyarı veriyomu sesi kapat açın kumandadan deyil ama tvde arka tarafta tuşlar varsa ordan yapmayı deneyiniz.
hayır TV açılmıyor maalesef,ne kumandadan ne de TV üzeri dugmelerden!.hdmi 3 etakili iken kablo ,TV de hdmı 1 yazısı gördüğünü ok a bastığını hatırladı .anakart değil de ayar hatası TV kendini kitledi sanki düşünmek istiyorum . kapalı TV miz

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
hdmı 3 takılıda olsa siz hdmı 1 seçseniz hdmı 1 geçince cihaz takılı olmadığı için sinyal yok uyarısı verir tekrar hmı 3 seçersiniz görüntü gelir fakat sizde ci,haz açılmadığına göre kart arızsaı olabilir.

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,611
Evet TV
hayır TV açılmıyor maalesef,ne kumandadan ne de TV üzeri dugmelerden!.hdmi 3 etakili iken kablo ,TV de hdmı 1 yazısı gördüğünü ok a bastığını hatırladı .anakart değil de ayar hatası TV kendini kitledi sanki düşünmek istiyorum . kapalı TV miz

TV'nin herhangi bir yerinde on/off anahtarı var mı?

switch.webp

N Çevrimdışı

Nesrin

Yeni Üye
14 Eyl 2020
7
53
Evet TV
Evet var açtık ama

switch.webp

[/QUOT

switch.webp
Evet var açtık
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederiz.cozemedik ama ilgilendiniz sagolun

Son düzenleme:
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
N Nesrin Hanım o halde tv nin detaylı bir şekilde sökülüp incelenip bakılması gerekiyor buradan ne yazıkki yapacağımız bişey yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri