Oda kapısını söküp yerine..

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Merhabalar. Evde bir kullanilmayan daracık bir yer var 1m[SUP]2[/SUP]. Oraya ivir zivir koymuşum ama oda kapısı oldugundan (ice dogru acmali) kapinin arkasindaki seylere ulasim olmuyor. Kapiyi komple de sokemiyorum Çocuk vs girmesin diye.

Oda kapisini söküp kendim şöyle sürgülü akordiyon kapi tarzi birsey takmak istiyorum max maliyet 100 tl veririm ancak ne önerebilirsiniz?

zatrox Çevrimdışı

zatrox

Aktif Üye
5 Haz 2019
73
41
Hocam pratik montajlı akerdeon kapı olabilir fakat 100 TL'ye halletmeniz imkansız. 200'den başlıyor modeller. Pvc perdeler var uygun fiyata ama o da çocuklara engel olmayacaktır.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Alan o derece dar ise pvc panjur düşünülebilir ancak maliyet kıstasına takılır sanırım. Malzeme tutmasa da işçilik için büyük sıkıntı. zaten o işler ile uğraşacak usta bulamazsın, bulsa getiremezsin, getirsen istediğin gibi yaptıramazsın, yaptırsan gönülsüz yapıldığı için sağlıklı kullanamazsın.

Pardon, siz öneri istemiştiniz değil mi? Ben konuları karıştırmışım :kop

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
zaten o işler ile uğraşacak usta bulamazsın, bulsa getiremezsin, getirsen istediğin gibi yaptıramazsın, yaptırsan gönülsüz yapıldığı için sağlıklı kullanamazsın

Biran nefessiz kaldim ?

Aklima akordiyon kapidan baska bir sey gelmedi dediğiniz gibi pvc panjur pahali olur

kapıyı çevir dışa açılsın? 50 tl beton parası verirsin anca :)
Dışa dogru da açılma nasil olacak ki. Pek uygun degil bana

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Biran nefessiz kaldim ?

Aklima akordiyon kapidan baska bir sey gelmedi dediğiniz gibi pvc panjur pahali olur

Dışa dogru da açılma nasil olacak ki. Pek uygun degil bana
sein de derdin bu oolsun. kapıpyı 2 ye böl. ortadan 2 ye açılsın kanatçık hesabı :)

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Biz eve taşındığımız zaman banyonun kapısı içe açılıyodu dışa çevirdik kapının kasasının yanlarındaki çıtalar kısa kaldı ??. Sizinde başınıza gelmesini istemem

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri