Nvidia Shield Pro 4K

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
139
43
İlk çıktığında kraldı ama günümüzde daha uygun fiyatlı cihazlardan aynı performans alınabiliyor. Mesela bunu alana kadar nispeten fiyatı daha uygun olan en son baktığımda vergi dahil 3000 - 3500 tl arası alınabilen Beelink GT King alınabilir. Bu ürünede bi başlık açsam mı acaba 🤔
Kıyaslama olmamış. Nvidia shield ile diğer cihazlar işlemci dolayısıyla kıyaslanamaz. Nvidia tegra işlemciyi bırakıp Amlogic kullanırsa o zaman kıyas kabul edilir.

Ömürlük cihazdır.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Kıyaslama olmamış. Nvidia shield ile diğer cihazlar işlemci dolayısıyla kıyaslanamaz. Nvidia tegra işlemciyi bırakıp Amlogic kullanırsa o zaman kıyas kabul edilir.

Ömürlük cihazdır.
Cihaz çok pahalı Mert, kıyaslarken fiyata görede bakmak lazım. Mesela ben bu cihazı 3500 - 4000 TL ye alabilirsem hemen alayım, ederi budur bu cihazın. Ama ömürlük diyede gidip bi cihaza 6000-7000 arası bir mebla vermem.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cihaz çok pahalı Mert, kıyaslarken fiyata görede bakmak lazım. Mesela ben bu cihazı 3500 - 4000 TL ye alabilirsem hemen alayım, ederi budur bu cihazın. Ama ömürlük diyede gidip bi cihaza 6000-7000 arası bir mebla vermem.
6000-6500 arası bulunuyor bence iyi fiyat.
Bunu Tr ye getirip satan ithalatçı firma yok,
Getiren yolcu beraberi getiriyor bunun uçak bileti extra masrafı da var getirene.
Fazla ürün olursa hava alanında el koyma durumu var Bunları düşünce fiyat uygun bence.
Avrupa satış fiyatı 200-350 euro arası fiyatı değişiyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
6000-6500 arası bulunuyor bence iyi fiyat.
Bunu Tr ye getirip satan ithalatçı firma yok,
Getiren yolcu beraberi getiriyor bunun uçak bileti extra masrafı da var getirene.
Fazla ürün olursa hava alanında el koyma durumu var Bunları düşünce fiyat uygun bence.
Avrupa satış fiyatı 200-350 euro arası fiyatı değişiyor.
Cihazın nasıl geldiği ile ilgilenmiyorum hocam ben, ben şahsi olarak bu cihaza o parayı verip almam. Alanada hayırlı olsun derim.

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
Ben bu üründeki ram miktarına çok takılıyorum. İşlem gücü açısından çok iyi bir cihaz yapmışsın. Tak şuna 8 gb ram alan 3-5 sene kafa rahat kullansın. Hem o kadar para vereceğim hem de kulllanırken ram yetersiz kalırsa kaygısı çekeceğim.

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
139
43
Ben bu üründeki ram miktarına çok takılıyorum. İşlem gücü açısından çok iyi bir cihaz yapmışsın. Tak şuna 8 gb ram alan 3-5 sene kafa rahat kullansın. Hem o kadar para vereceğim hem de kulllanırken ram yetersiz kalırsa kaygısı çekeceğim.
Ram 2 gb altı olmadığı sürece sorun yok.

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
Ram 2 gb altı olmadığı sürece sorun yok.
Bu konuyu ödenen fiyat ve beklenen kullanın süresi açısından değerlendirmek lazım. 3 gb şu an için tabi ki yeterli. Ama premium segmentte ve pahalı bir ürün alıyorsanız daha yüksek hafıza olmalı. Hele ki uygun fiyatlı rakipleriniz 4gb ve 8 gb ramli versiyonlarını duyururken.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Bu konuyu ödenen fiyat ve beklenen kullanın süresi açısından değerlendirmek lazım. 3 gb şu an için tabi ki yeterli. Ama premium segmentte ve pahalı bir ürün alıyorsanız daha yüksek hafıza olmalı. Hele ki uygun fiyatlı rakipleriniz 4gb ve 8 gb ramli versiyonlarını duyururken.
Yenisini satmak istediğinde bir sebebi olur işte.
Ayrıca işlem gücünün ileride yeteceğinin garantisi yok.
Bir de yeni codecler çıkarsa ve standart haline gelirse cihaz zaten çöp olacak.

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
139
43
Hocam kendi işlemcisini üretmeyen hiç bir firma Nvidia'nın rakibi olamaz 😊

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri