Deneyim Novacom spybox S11 oscam çalışması :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Gençler geçenlerde ,(baya geçenlerde) ben neden yapmayayım demiştim ,kendi web sitemde de(bekozap) yayınladım,takip edenler biliyorlardır(sitemde en çok tıklanan 2.ci konudur nedense),önce oscam derledim,ince ayarlarla süper çalıştı , ve ardından ncam derledim (özeldir,tüm eklentiler son versiyondur, hem oscamda hem ncam da ) Yanlış anlaşılma olmasın ,benim buluşum değil ,sadece kendime göre derlediğim uygulamalardır,eh motorlu çanak da olunca izlemediğim film kanalı kalmadı desem yalan olmaz,bir de alt yazı sorunu çözsem(filmleri altyazılı ingilizce izlemeyi severim) süper olacak.Sadece basit bir çalışmadır,büyütülecek bir yanı yoktur yani.(altyazıyı da hanım için istiyorum,biliyorsunuzdur artık beni,azıcık ingilizce çevirisi yapabiliyorum :) )
Yaptıklarımı novacoma söyledim ,mail attım "yaptıklarımı yayınlayın" dedim ,oralı bile olmadılar,ben de kendime söz verdim kimseye vermeyeceğim diye,öyle hızlılar ki hem oscam hem ncam anlatamam(zaten nasıl anlatayım ki :) )
Fotada orca göreceksiniz ,bu konuda soru sormayın cevap vermeyeceğim,sadece çalışmadığını yazayım :haha1 <--- woowww, bu hızlı olmuş :)

WhatsApp-Image-2023-11-30-at-02.01.00.jpg

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
@terapsy aslında enigma2lerde bir eklenti vardı. EPG bilgisindeki filmin ismine göre altyazıyı otomatik webden bulup gösterebiliyordu. Belki o tarz bişey yapılabilir. Ama senkron sorunu sıkıntı oluyordu senkronu tutturana kadar film akıp gidiyor tabi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
@terapsy aslında enigma2lerde bir eklenti vardı. EPG bilgisindeki filmin ismine göre altyazıyı otomatik webden bulup gösterebiliyordu. Belki o tarz bişey yapılabilir. Ama senkron sorunu sıkıntı oluyordu senkronu tutturana kadar film akıp gidiyor tabi.
Bunun için çalışmalarım oldu aslında ama sonunda pes ettim,hatta eklentiyi indirip "ben ne yapabilirim" diye de kurcalamıştım sevgili Olitos :ok ,benim korkum s11 çökmesi,gerçi kurtarma dosyası var elimde ama yine de bir yere kadar gidebiliyorum :ok

S Çevrimdışı

Snn1963

Yeni Üye
29 Ocak 2024
2
33
Oscam ccam mantığını kendinden uydu alıcısı olan TV ye uygulayabilir miyiz

Geri
Üst Alt