Nokia Streaming Box 8010 ( Android Tv Box )

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43

Senin verdiğin fiyat refurbished yani 2ci el. Doğru bilgileri verelim burda.
Ben arama yapınca çıkan fiyatlara bakarak paylaştım 2.el değil aslında. 2 şans ürünü deniyor. Hollanda'da 1 ay'a varan deneme süreleri var. Satın alınıp memnun kalinmayan cihazlar iade edildiğinde ikinci şans olarak firma tekrar satışa sunuyor, aslinda ürün sıfır. Size kutusunda faturalı ve garantili geliyor. İkinci el başka birsey. Belki bu detay gözümden kaçmış olabilir ama bahsedilen üründe tam olarak ikinci el denemez. Bu arada özelden yazmıştınız şimdi hatırladım, sizde Hollanda'da yaşıyordununuz. 2 de kans olayını bilirsiniz 👍

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Ben arama yapınca çıkan fiyatlara bakarak paylaştım 2.el değil aslında. 2 şans ürünü deniyor. Hollanda'da 1 ay'a varan deneme süreleri var. Satın alınıp memnun kalinmayan cihazlar iade edildiğinde ikinci şans olarak firma tekrar satışa sunuyor, aslinda ürün sıfır. Size kutusunda faturalı ve garantili geliyor. İkinci el başka birsey. Belki bu detay gözümden kaçmış olabilir ama bahsedilen üründe tam olarak ikinci el denemez. Bu arada özelden yazmıştınız şimdi hatırladım, sizde Hollanda'da yaşıyordununuz. 2 de kans olayını bilirsiniz 👍

2e-kans.png

S Çevrimdışı

SEFERTASI

Yeni Üye
26 Ara 2022
2
56
20230829_155312.jpg

Nihayet bugünkü yama ile RockTek G2 ve Homatics R 4K Plus sürümüne ( v.11.8.5554) yükseldi.

U Çevrimdışı

Unknown44

Yeni Üye
17 Mar 2024
3
39
Ben de takipteyim homatics box R 4K plus, Nokia ya da Hakopro bakıyorum artık hangisi nasipse :)

U Çevrimdışı

Unknown44

Yeni Üye
17 Mar 2024
3
39
Malesef, uçuşa geçen dolar sayesinde X4 4/32 lisanslı cihaz almak lüks oldu artık.
homatics box R 4K plus aldım hayırlısı bakalım. Ben emulatörler ile mame32 oyunları da oynamak istiyorum. Bu yüzden bir gamepad da almak istiyorum. Ancak kendi gamepad'i gerçekten çok pahalıya geliyor. Türkiye'den uyguna alabileceğim gamepad öneriniz olur muydu acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt