Next Star HD Punto Plus

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
cideli Çevrimdışı

cideli

Yeni Üye
14 Eyl 2018
18
53
sattım bundan klasik next cihazı işte.

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam bir kaç sorum var
Dahili wifi var mı?
Şifreli kanallar için biss key özelliği var mı

Var görünüyor, CK serisi 6605 işlemci,ama keşke 6605s olsaymış :)
Dahili wifi yok,usb ile kullanılır ,o da büyük ihtimalle 7601 işlemcili wifidir ,nextin yazılımını bendeki başka bir marka cihaza atayım bakalım ne yapacak :)

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Var görünüyor, CK serisi 6605 işlemci,ama keşke 6605s olsaymış :)
Dahili wifi yok,usb ile kullanılır ,o da büyük ihtimalle 7601 işlemcili wifidir ,nextin yazılımını bendeki başka bir marka cihaza atayım bakalım ne yapacak :)
Hocam biraz araştırdım 2.1 Wifi ile çalışıyormuş. Ok tuşuna basıp şifreli kanala gelip mavi tuşa bastığın zaman biss key girme menüsü açılıyor, bir kaç kanalda test ettim bissleri ama olmadı ya ben yanlış girdim ya da bissler hatalı.. sanırım şuan ki son yazılım yüklü, USB WiFi almak şart oldu. Ufak bir araştırma ile yakın zamanda alıp test edeceğim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam biraz araştırdım 2.1 Wifi ile çalışıyormuş. Ok tuşuna basıp şifreli kanala gelip mavi tuşa bastığın zaman biss key girme menüsü açılıyor, bir kaç kanalda test ettim bissleri ama olmadı ya ben yanlış girdim ya da bissler hatalı.. sanırım şuan ki son yazılım yüklü, USB WiFi almak şart oldu. Ufak bir araştırma ile yakın zamanda alıp test edeceğim.
2.1 wifi neymiş ki acaba :alala
Biss şifreli yayın bazen trt de maçlarda oluyordu,bşka biss şifreli yayın yok bildiğim,sadece azerspace (46 derece) 2 kanal kaldı,onlarda popüler kanal bizim ülmemide bile,ikiside spor kanalı yani :)
Usb wifi için acele etme,ama genelde 7601 çipsetli wifi oluyor,bazen "aabi bu next için üretildi" diyerek 40 tl ise 90 tl istenebiliyor,(başıma geldi almadım tabii),ama sanırım cccam ve diğer cam desteği var ,tam bilmiyorum ama yazılımı yüklediğimde göreceğim(cihazlarım yanımda olsaydı pat diye yüklerdim:) )

cideli Çevrimdışı

cideli

Yeni Üye
14 Eyl 2018
18
53
şu an biss li şifreleme bildiyim kadarı ile pek kullanılmıyor , ama bu yaz avruda şanpiyonasında trt verirse frekanslarının birine biss şifrelendirme yapabilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bu cihazda bildiğim kadarıyla emu ve cam desteği var ,ama cam da cccam v.s,çok iyi değil ama idare eder.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu cihazda bildiğim kadarıyla emu ve cam desteği var ,ama cam da cccam v.s,çok iyi değil ama idare eder.
Ccam ve diğer özellikler var. Ama USB WiFi olayını pek sevmiyorum. Uyar mı uymaz mı hangi ürünü alacağım bilmiyorum..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt