Next star android box

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar next star android box vardı ablamın evinde. Televizyon çalışmıyor kanallar açılmıyor dedi gittim baktım uygulamaya tıklıyorum tepki vermiyor. Veriyi sildim falan tekrar kurdum yok. sorun devam ediyor sonra anladım ki 365 gün bedava çalışıyormuş sonra paralıymış.

Bunun yerine para vermeden hangi uygulamayı kullanabilirim ulusal kanalları izlemek istiyorum, 180 lira para istiyorlar.
NEXT FREE IPTV UZATMA adı altında.

Konuyu yanlış yere açtım biliyorum yardım ederseniz sevinirim.

20220924_144043.jpg

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
567
merhaba ibrahimykr1 hocam nextnext star android box bundan bende almayı düşünüyorum tv yi akıllı tv kullanmak için ne dersin alınır mı 720 tl fiyatı var

tv izlenmiyor NEXT FREE IPTV 1 sene ücretsiz sonradan para ile alınıyor biliyorum bende

bein connet exxen netflix türkcell tv bunlar gibi kullanmak için almayı düşünüyorum

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
merhaba ibrahimykr1 hocam nextnext star android box bundan bende almayı düşünüyorum tv yi akıllı tv kullanmak için ne dersin alınır mı 720 tl fiyatı var

tv izlenmiyor NEXT FREE IPTV 1 sene ücretsiz sonradan para ile alınıyor biliyorum bende

bein connet exxen netflix türkcell tv bunlar gibi kullanmak için almayı düşünüyorum
Ayıptır söylemesi beş kuruş etmez. Netflix lisanssız harici APK indiriyoruz o da çalışmıyor. Onun dışında donup duruyor

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
567
Bahsettiğin Next cihazı için soruyorsan, net bir şey diyemem.
İçleri aynı mı o önemli.
CPU aynı olmalı en azından.

merhaba umut barış hocam nasılsınız

bende buna benzer bişey satın almak istiyorum akıllı tv dönüştürücü android box

ne model ne marka önerirsiniz

digitürk netfix türkcell tv gibi izlemek için ++ arada sırada tarayıcı internete girmek için kullanacağım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri