Next Playbox Android Tv Box

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,155
Next Playbox Netflix 4K çözünürlük hariç tüm platformları destekleyen S905X3 işlemcili ve 16gb hafızası olan bir ürün. Düşük fiyatı ve güçlü donanımı ile dikkat çekiyor.

images-54a45f380cef5d1b0.jpg

images-6d835513f179c09ad.jpg

Ürün Özellikleri

Üretici: VS
Model: KM1
İşlemci: Amlogic S905X3 Cortex-A55
GPU: Mali G31
RAM: 2GB
Depolama: 16GB
Sistem: Android 10
Video Çıkışı: HDMI 2.1
Wifi: 2.4ghz/5ghz
Bluetooth: BT 4.2
USB: 1x 2.0 - 1x 3.0
Micro SD: Var
Ethernet: Var
Google Sertifika: Var ( Disney+, Prime Video, Youtube )
Netflix Sertifika: Yok

Amazon satışlı 709 TL

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,155
Netflix desteği olsa aslında güzel bir cihaz, Mecool KM1 in kopyası. Gerçi oda olsa bu fiyata olur mu sanmıyorum 😂

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bu ürünü kullandım ve sattım. kumandasından memnun kalmadım 1 kere basıyorum listede 10 -15 kere gidiyor sesi açıyorum komple birden ileri yada geri sesi komple açıyor yada kapıyor .evde sanki kumandayı etkileyen bir şey vardı ne yaptısam kumanda sorununu çözemedim.

Y Çevrimdışı

YucelT

Yeni Üye
1 Kas 2022
2
39
Merhabalar halen alınabilirinir mi iş görür mü yani 3 4 gündür kafam okadar karıştı ki🙂

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
merhaba arkadaşlar bu cihazda 1 senedir netflix kullanıyordum dünden itibaren giriş yapamıyorum netflix sorun nerden kaynaklı olabilir acaba

Lisans olsa tadından yenmezmiş. 👀
bu cihazda netflix lisans yokmu yok ise

bu cihazı alığımda içinde otomatik yüklü netflix var düne kadar kulanıyordum bugün netflix girrilemiyor

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,155
merhaba arkadaşlar bu cihazda 1 senedir netflix kullanıyordum dünden itibaren giriş yapamıyorum netflix sorun nerden kaynaklı olabilir acaba

bu cihazda netflix lisans yokmu yok ise

bu cihazı alığımda içinde otomatik yüklü netflix var düne kadar kulanıyordum bugün netflix girrilemiyor
Bu cihazda Netflix lisansı yok, cihazda bulunan Netflix uygulaması telefon uyumlu gömme uygulamadır. Next ile iletişime geçip uygulamanın açılmadığını, uyumlu uygulama olup olmadığını sorman gerekiyor.

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
Bu cihazda Netflix lisansı yok, cihazda bulunan Netflix uygulaması telefon uyumlu gömme uygulamadır. Next ile iletişime geçip uygulamanın açılmadığını, uyumlu uygulama olup olmadığını sorman gerekiyor.

peki next cihazın sitesinde netflix apk dosyaları var 2 adet onlar yüklenmelidir diye yazıyor onları yüklesem olurmu

1 file(s) 2.19 MB

1 file(s) 26.10 MB

Geri
Üst Alt