Next Jetstream Gx6605s firmware editor ile Yazılım düzenleme

F Çevrimdışı

fff12

Yeni Üye
23 Kas 2023
10
34
Next jetstram hd cihazda next jetstram v1.128 yazılımda eski kumanda çalışıyordu bu yazılımdan sonra diger yazılımlarda çalışmıyor kodlara baktım keymap aynı görüyor en son çıkan V1150 yazılımına eski kumanda entegre edilebilir mi

Eski kumanda resim

Next jetstream v1.128

next jetstream v.1150

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Kusura bakma biraz rahatsızdım epey, geç cevap oldu .Bir yerde hata var mutlaka, kumandalar aynı ,bende baktım şimdi yazılımlara, yeniden yüklemeyi dene,olmazsa rs232 ile yükle,önce erase yap ,sonra da yüklemeyi yap ,anlatmıştım burada nasıl yükleneceğini :ok

F Çevrimdışı

fff12

Yeni Üye
23 Kas 2023
10
34
Geçmiş olsun ustam yazılımın çogu yerine baktım keymaplara kadar aynı nereyi kapattılar veya sildilerse usbden yüklüyorum yazılımı rs232 kablo şuan elimde yok rs232 ile silip yüklemek işe yarar mı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Geçmiş olsun ustam yazılımın çogu yerine baktım keymaplara kadar aynı nereyi kapattılar veya sildilerse usbden yüklüyorum yazılımı rs232 kablo şuan elimde yok rs232 ile silip yüklemek işe yarar mı
Teşekkür ederim,:ok .Normalde siler usb yüklemede fakat bazen silemiyor tam olarak,ayrıca şimdi aklıma geldi,kumandanın pilleri bitik olmasın,belki denemişsindir diyorum fakat pilleri değiştirip de dene bakalım,çünkü yazılımda bir şey yok,ben bir şey göremedim açıkçası.
Bu arada sorayım ,bu cihazla daha önce hiç oynadın mı mesela benim verdiğim gx programı ile falan :alala

F Çevrimdışı

fff12

Yeni Üye
23 Kas 2023
10
34
v128 e dönüyorum usb ile kumanda çalışıyor bu yazılımdan sonra ne yaptılarsa güncelleme yapınca çalışmıyor degişiklik yapmadım programla henüz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
v128 e dönüyorum usb ile kumanda çalışıyor bu yazılımdan sonra ne yaptılarsa güncelleme yapınca çalışmıyor degişiklik yapmadım programla henüz
Yarın bir bakayım tekrar iki yazılıma da ,fakat bir sıkıntı olsa yazılımı çekerlerdi diye düşünüyorum(bendeki pikoyu vermeseydim kendimde denerdim) :)

A A.Bozoğlu , Necati_Simsek Necati_Simsek ; sevgili alper ve necati siz ne dersiniz bu konuda :alala

F Çevrimdışı

fff12

Yeni Üye
23 Kas 2023
10
34
şöyle burada denedigim eski kumanda yeni digitalde sorun yok eski olan v128 de sıkıntısız çalışıyordu dedigim gibi bu yazılımdan sonraki versiyonlarda kullanılmıyor

eski kumanda

Digital Kumanda

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
şöyle burada denedigim eski kumanda yeni digitalde sorun yok eski olan v128 de sıkıntısız çalışıyordu dedigim gibi bu yazılımdan sonraki versiyonlarda kullanılmıyor

eski kumanda

Digital Kumanda
Ben hep tek kumanda üzerinden gidiyordum,2 farklı kumanda var burada mübarek ,okuduğumu anlamamışım demek ki :haha1 ,İkisi farklı kod olabilir ama nasıl çalıştı onu bilmiyorum,ikiside aynı kodlu yazılım çünkü.Eski kumandanın kodlarını bulmak lazım 150 içine eklensin.Eski kumanda hangi cihazın kumandasıydı?

F Çevrimdışı

fff12

Yeni Üye
23 Kas 2023
10
34
Ben hep tek kumanda üzerinden gidiyordum,2 farklı kumanda var burada mübarek ,okuduğumu anlamamışım demek ki :haha1 ,İkisi farklı kod olabilir ama nasıl çalıştı onu bilmiyorum,ikiside aynı kodlu yazılım çünkü.Eski kumandanın kodlarını bulmak lazım 150 içine eklensin.Eski kumanda hangi cihazın kumandasıydı?
Belki ben anlatamamış olabilirim kullanmadığınızdan öyle anlaşıldı ustam sanırım buda eski next cool kumanda v1128 ile bu v1150 deki keymap aynı görünüyor bende anlamadım ne yaptılar iptal oldu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Belki ben anlatamamış olabilirim kullanmadığınızdan öyle anlaşıldı ustam sanırım buda eski next cool kumanda v1128 ile bu v1150 deki keymap aynı görünüyor bende anlamadım ne yaptılar iptal oldu
Hımm, cool Ali işlemcili ,içinden kumandayı alamam,en azından ben alamamama yarın iki yazılımı iyice inceliyeyim bakalım ,neler bulacağım veya bulamayacağım sevgili fff12 :ok

F Çevrimdışı

fff12

Yeni Üye
23 Kas 2023
10
34
Hımm, cool Ali işlemcili ,içinden kumandayı alamam,en azından ben alamamama yarın iki yazılımı iyice inceliyeyim bakalım ,neler bulacağım veya bulamayacağım sevgili fff12 :ok
🙂 Evet ali işlemciliydi tüm özellikleri bu cihazda aktif çalışıyordu teşekkür ederim ustam ilgin ve vaktini ayırdığın için 🙏

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
🙂 Evet ali işlemciliydi tüm özellikleri bu cihazda aktif çalışıyordu teşekkür ederim ustam ilgin ve vaktini ayırdığın için 🙏
Rica ederim ,hele yarın olsun ben de merak ettim nedenini, bakayım yazılımda extra bir şey var mı engelleyen,varsa değişim yapılabilir belki ikisi arasında :ok

Geri
Üst Alt