Next brother scart kopması

M Çevrimdışı

Mali t

Yasaklı Üye
8 Tem 2021
8
41
Bir tane daha yanlış yerde açılan konu ve cevaplar :)
Arasam neler çıkacak kim bilir :) ,yoksa foruma girmemelimiydim :haha ,taşıdım yine.(özellikle bunları yazıyorum,bilinsin istedim)
Bende insan vardır bildiğini paylaşır diye yardım istedim ne bilim senin gibi çok bilip kendine saklayan olanınada denk geleceğimi? Ayrıca bu formu bana bayiiniz verdi ne bileyim senin gibi varlıklarla karşılaşacam şu bayram günü. Lafım yardımcı olup yazanlara faydalı yorum yapanlara değil parazitlere.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende insan vardır bildiğini paylaşır diye yardım istedim ne bilim senin gibi çok bilip kendine saklayan olanınada denk geleceğimi? Ayrıca bu formu bana bayiiniz verdi ne bileyim senin gibi varlıklarla karşılaşacam şu bayram günü. Lafım yardımcı olup yazanlara faydalı yorum yapanlara değil parazitlere.
Emmi ustayı yanlış anlamışsın, bilği saklayan biri değildir, sadece konunu yanlış yere açıldığını belirtmiş, parazit kelimesi olmadı ,her insan hata yapar, kendisine bir özürü çok görme, emin ol bildiği bütün konularda sanada yardımcı olur

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Benim sayemde millet tvlerini resmen uçurdu ,teşvikim ile ne smartlar yaratıldı,tv'den alınan profiller ile açmadıkları özellikleri kalmadı,velhasıl kendime saklamadım başkaları gibi yani :)

Emmi ustayı yanlış anlamışsın, bilği saklayan biri değildir, sadece konunu yanlış yere açıldığını belirtmiş, parazit kelimesi olmadı ,her insan hata yapar, kendisine bir özürü çok görme, emin ol bildiği bütün konularda sanada yardımcı olur
Sıkıntı yok sevgili @kabus22 ,zaten verdiği fotoğrafta kabloların renkleri belli oluyor,google'da baksa kolaylıkla çözerdi, bir tek video seçilmiyor (20 nolu pin),sesler tamam (2-4-6) ,tetikleme de tamam (8) eeee,geriye sadece video kalıyor(20 nolu pin),onu da bulmak kolaydı :)

4CAA5A51-B0B4-43F9-890D-B2AE980FA36E.jpg

Ama konu bu değil,Muğla bileti ile Çanakkale otobüsüne binmek gibi olmuş açılan konu yeri,sen çözmüşsün zaten işi,teşekkür ederim :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Sadece bu başlık bile çok şey anlatıyor :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri