Next 2000 wifi s modeli cccam

T Çevrimdışı

turanvio

Yeni Üye
7 Şub 2024
16
41
aksam 2. el cihaz aldim 360 tl ye . sunplus space x dunya varmis baya begendim
ozelliklerine gelince
kendisinde wifi var ayrica cubuk takmaya gerek yok/modem giris kapisi uzerinde ve tv ye 6-7 mt duvar kapi vs olmasina ragmen cok iyi cekiyor
benim icin en onemlisi serverdi.
phonix server diye birsey var 630 gunden geri sayiyor icerisinde 39 e bulsatcom / 13 e tum acilabilen kanallar / 42 e ayni sekilde / fta gibi acmasi ve hic takilmamasi beni son derece sasirtti.
astra 19 birsey acmadi (19 u 23.5 a cevirecem)
free ip tv var suresiz her kanaldan nerdeyse 2 adet var 1080 ve 720 p olarak yerli yabanci izlerken arada takilmalar olabiliyor ama sportklup kanllarinda mac seyrediliyor aksam baktim biraz milan macina iyiydi (birseyi soylemeden gecemicem bu serverin saglayicisinda sapiklik olabilir abi 500 kusur tane xxx kanalmi vod degil bildigin yayin olur ve 1080 p alayi nerdeyse )
youtube begenmedim kullanisli degil
xtream var denemedim ayrica cccam server diger sefrverler vs onlarida denemedim phonix yetiyor simdilik .39e deki orangeleri acmiyor ama gerek olursa free cccam bisey eklenebilir
goruntu kalitesi next 2000 wifi s e gore bir tik dusuk ama cok asiri fark yok
hangi kanali acsam sinyal seviyesi 99 gosteriyor orasi biraz fake olmus
telefonu baglayabildim ucast ile alete kumanda edilebiliyor ve telefondaki video resim vs oynatiyor.webden telde acip film vs tvde izleniyor
genel anlamda beni memnun etti

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt