Nexon TV ses var görüntü yok

ibrahimrt27 Çevrimdışı

ibrahimrt27

Yeni Üye
19 Kas 2018
24
33
Merhabalar 40 inç nexon TV açıldıktan 15 20 saniye sonra görüntü gidiyor sadece ses geliyor, kapatıp açınca tekrardan aynı şekilde arızayı verip duruyor. internetten yaptığım araştırmalarda inverter florasan birde board arızası olabilir diyorlar. Kesin birşey söyleyebilir miyiz ve maliyetleri nedir acaba çok teşekkürler simdiden

Son düzenleme:
ibrahimrt27 Çevrimdışı

ibrahimrt27

Yeni Üye
19 Kas 2018
24
33
Sevgili ustacım seve seve.

Değerli kardeşim bölgeniz neresidir, ayrıca kendiniz müdahale etmek üzere destek mi istersiniz yoksa biz mi yardımcı olalım? ?
Abi kolay gelsin Diyarbakır'ın ilcesindeyim burda elektronikçi bulmak zor yapacaklarını da sanmam kesin arıza LED bar ise forumu ve videolarını araştırıp yapabilirim muhtemelen. Mesela bugün uzun bı aradan sonra açtım TV yi 35 saniye çalıştı sonra görüntü gitti, hemen kapatip açtım 15 saniye dayandı tekrardan kapatip açtım gene 13 15 saniye arasında dayandı tecrubelerine dayanarak bir şey söylersen emir erin gibi yapmaya hazırım ??

Son düzenleme:
ibrahimrt27 Çevrimdışı

ibrahimrt27

Yeni Üye
19 Kas 2018
24
33
abi az önce tv ci geldi ledlerin yandığını ve 400 tl masrafı oldugunu söyledi, ayrıca ledlerin komple değişmesi gerektiğini. led değişimini kendimiz yapmak istiyoruz. acaba pixel teknoloji sitesinde hangi model ledleri almalıyım.

Son düzenleme:
ibrahimrt27 Çevrimdışı

ibrahimrt27

Yeni Üye
19 Kas 2018
24
33
TEKNOwest teknovest, çok teşekkür ederim bugün yuxin elektroniği aradım model. Sordum ancak onlarda söküldükten sonra ledlerin modelini bize soylersen yardımcı olacaklarını söylediler. Tekrardan ikinci iş olmasın diye bu şekilde cevap verdiler bende TV nın arka vidalarıni soktum ancak arka kapak bir türlü çıkmadı sonrada kapattım ve tanıdık elektronikçi buldum kendisi 350 TL ye yapacak ancak o da bizi aradı ve arka kapakta yapışkan olduğunu zorlarsam TV ye zarar verebilme ihtimali olduğunu söyledi. İzin istedi sökmek için bizde tamam dedik inşallah birşey gelmez başına ? teknovest ve adem abi çok teşekkür ederim yardımlarınız için

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
TEKNOwest teknovest, çok teşekkür ederim bugün yuxin elektroniği aradım model. Sordum ancak onlarda söküldükten sonra ledlerin modelini bize soylersen yardımcı olacaklarını söylediler. Tekrardan ikinci iş olmasın diye bu şekilde cevap verdiler bende TV nın arka vidalarıni soktum ancak arka kapak bir türlü çıkmadı sonrada kapattım ve tanıdık elektronikçi buldum kendisi 350 TL ye yapacak ancak o da bizi aradı ve arka kapakta yapışkan olduğunu zorlarsam TV ye zarar verebilme ihtimali olduğunu söyledi. İzin istedi sökmek için bizde tamam dedik inşallah birşey gelmez başına ? teknovest ve adem abi çok teşekkür ederim yardımlarınız için
Son durum nedir sevgili kardeşim?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ado hocam küsmüyüz biz ? ya nihayet gördüm yazını :uzgun
Abim şu Hong Kong dan sipariş ettiğimiz Acf Bonding makinemiz geldi, onun kuruluşu, kalibrasyon ayarları, test süreci vs oldukça zaman aldı.
Buna paralel biliyorsunuz yaz dönemi. seçimler de bitince tatilciler akın akın bu bölgelere geldiler. İnan zaman konusu büyük sıkıntı, Yoksa küslük falan hiç olur mu öyle şey ? ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Abim şu Hong Kong dan sipariş ettiğimiz Acf Bonding makinemiz geldi, onun kuruluşu, kalibrasyon ayarları, test süreci vs oldukça zaman aldı.
Buna paralel biliyorsunuz yaz dönemi. seçimler de bitince tatilciler akın akın bu bölgelere geldiler. İnan zaman konusu büyük sıkıntı, Yoksa küslük falan hiç olur mu öyle şey ? ?
Değerli abicim Tahmin ettim zaten kolay gelsin allah işinizi rast getirsin inşallah https://tavsiyeforumu.com/konu/sizce-bu-tv-alinirmi.4627/#post-97045 bu konu bana ait ismini etiketledik kaç defa dedim ado hoca bizemi banamı küstü acaba abi daha önceki olayları anlattım sizlere sanırım :hihi

Geri
Üst Alt