netspeed de fiyatları yükseltmiş.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
509
Millenicom kullanıyorum taahhüt yok taahhüt olmadığı için istediği gibi fiyatı yükseltir mi?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Birde anlamadığım alt yapı ttnet ama en yüksek fiyatlar onda, düşük fiyata diğer aracı firmalara port satacağına millete uygun fiyatlı satsın onuda anlamış değilim. Eğer fiyatlar yükselirse tamamen danışıklı dövüş olur

Son düzenleme:
Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Binamda kablonet te var.

Netspeed taahhütsüz 50 mbps fiber 90 TL (Modem ücretsiz +aktivasyon 120 tl ödemesi var)
Kablo net 100 güldüren kampanya 100 mbps hız +Altın sinema paketi+Kablotv üst paketi vs. 24 ay taahhüt 90 TL . (Modem kiralama taahhüdün içinde) Hangisini tavsiye edersiniz.

Taahhüt vermek sıkıntı olur mu?

kablo9bf965015c5948c0.png

Kabloneti 100 mbps değil de 24 olarak düşünün. 8-5 Çalışan birisi isen evde bulunduğun saatlerde 24 mbps alabileceksin.

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Yıllık olarak mi

8 mbps çok az görünüyor. Ama belki yeterli olabilir. Gelişmeyi bildirir misin dostum. Hayırlı olsun şimdiden.
Evrakların onlara ulaştığı gün aradılar beni. Onay aldılar tekrar. O gün içinde telekomdan aradılar ankastreye kadar hat çekildi. Ankastre bağlantısı için elektrkçi çağırmam gerekecek. Aynı gün içinde aktivasyon mesajı geldi. Kullanıcı adı şifre vs.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,238
62
Hayırlı olsun,bende engelli tarifesi 50 tl den 12 ay sabit fiyat garantili 24 mbps hıza kadar vdsl2 abonesiyim.Taahhüt verince aktivasyon bedeli almadılar,bazen ağırlaşıyor ama şimdilik idare ediyor.

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
Hayırlı olsun,bende engelli tarifesi 50 tl den 12 ay sabit fiyat garantili 24 mbps hıza kadar vdsl2 abonesiyim.Taahhüt verince aktivasyon bedeli almadılar,bazen ağırlaşıyor ama şimdilik idare ediyor.
Merhaba,
Engelli indiriminden faydalanmak için neler gerekli? Bununla ilgili sitesinde bilgi var mıdır?

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
net speed en azından fiytları yükseltmiş. türk telekom bize yakında diye yuvarlak bi laf kullanarak sanki bu ay taahhüdümüz bitecekmiş intibaı uyandırıp 6 ay önceden bizim taahhüdümüzü 100 tl ye çekmenin peşine düştü 2 aydır aranıp duruyorum. dün gece akledip taahhüdümüz ne zaman bitecek diye sorunca kasım2019 diyince delirdim resmen. ya dedim siz 6 ay sonra bitecek tarife için mi günlerdir haftalardır rahatsız ediyorsunuz? kimsiniz siz ya diye bi güzel fırçaladım. bi daha beni bu sebepten ararsanız sizi tacizden mahkemeye verecem diye de bi güzel uyardım. yiyorsa gene aynısını yapsınlar cidden tacizden mahkemeye vereceğim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri