Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

balahun66

Yeni Üye
3 Tem 2024
7
44
En güncel davet kodu 👇

Screenshot_2024-08-26-14-30-48-696_com.netspeed.netspeed-1.jpg

E Çevrimdışı

enlysia

Yeni Üye
2 Eyl 2024
1
Faturalar eksiksiz ödeniyor. Hem ben hem siz 12 ay boyunca 30 TL indirim kazanacaksınız. Kopma, bağlantı zayıflama durumum yok çünkü Telekom altyapısnı kullanıyor. Telekom fiyatları yüzünden Netspeed'e geçtim. Birebir aynısı yurtdışı çıkışları da Telekom üzerinden olduğu için diğer firmalardan önde. Müşteri hizmetleri çok iyi. Alternatif olarak en iyi ISS'lerden birisi. Taahhüt de yok istediğiniz zaman iptal edin. Pop noktaları Ankarada İstanbul gibi büyük şehirlerden geçiyor bu da çok iyi. İstediğinizi sorabilirsiniz.

Davet kodum: VKFVMU

Faturalar eksiksiz ödeniyor. Hem ben hem siz 12 ay boyunca 30 TL indirim kazanacaksınız. Kopma, bağlantı zayıflama durumum yok çünkü Telekom altyapısnı kullanıyor. Telekom fiyatları yüzünden Netspeed'e geçtim. Birebir aynısı yurtdışı çıkışları da Telekom üzerinden olduğu için diğer firmalardan önde. Müşteri hizmetleri çok iyi. Alternatif olarak en iyi ISS'lerden birisi. Taahhüt de yok istediğiniz zaman iptal edin. Pop noktaları Ankarada İstanbul gibi büyük şehirlerden geçiyor bu da çok iyi. İstediğinizi sorabilirsiniz.

M Çevrimdışı

MevsimsizKar

Yeni Üye
16 May 2024
7
23
Merhabalar 1 Senedir netspeed üyesiyim. Ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Hizmetten çok memnun kaldığım için çıkmayı kesinlikle düşünmeyip faturalarımı otomatik ödeme talimatı ile ödüyorum. Arkadaşımı getir kodu ile indirim kazanmak istiyorsanız. Davet kodum:

8J9FZG

0 Çevrimdışı

01HsN10

Yeni Üye
10 Eyl 2024
2
30
Nkmm

🤓Arkadaşını Getir Referans Kodu🤓

👉👉👉 9FSVZD 👈👈👈

Uzun zaman kullanacağım iptal etme şansım yok işlerim gereği. Faturalar zamanında ödeniyor, sizlerden bu kodu kullanıp indirim kazanabilirsiniz arkadaşlar. Selamlar🖐️

IMG_20240916_113135.jpg

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

MevsimsizKar

Yeni Üye
16 May 2024
7
23
Faturalarımı günü geldiği gibi ödüyorum otomatik ödeme talimatı ile ve 1 aylık yeni aboneyim 12 ay boyunca 30 TL indirim isteyenler için

DAVET KODUM: KSVHSW

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt