Netflixdeki içerikleri indirme

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
arkadaşlar netflixdeki videoları bılgısarayımıza indirebilirmiyiz?
hayır hocam indiremezsiniz. şöyle bir indirme yöntemi var orda. istediğin diziyi indiriyorsun netflixin içinde indirilmiş kısımda kalıyor internetsiz olarak daha sonra izleyebilirsiniz. benim bildiğim bu şekilde.

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
hayır hocam indiremezsiniz. şöyle bir indirme yöntemi var orda. istediğin diziyi indiriyorsun netflixin içinde indirilmiş kısımda kalıyor internetsiz olarak daha sonra izleyebilirsiniz. benim bildiğim bu şekilde.
Onun da belli bir süresi var izlemezseniz tekrar indirmeniz gerekir. Telefona indirdiğimde benim başıma gelmişti.

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
35
bende bu şekilde indirdim ama nereye indiğini bulamadım
benim amacım üyelık bittikten sonra indirdiklerimi izleyebilmek
yalnız bazı film indirme sitelerinde netflix dizi fimlerinin yüklendiğini gördüm.bunu nasıl yaptıklarını merak ettim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Denemedim ama pc üzerinden idm ile indirilebilir olmadı ekran kaydı alınabilir
idm ile olmuyor.ekran kaydı görüntü ve ses iyi çıkmaz

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
indirilir fakat hiçbir formatta izlenemez gizli klasör içinde c/kullanıcı/appdata/local/packages gizli dosyasında ama dosyanın içindeki video sadece netflix uygulamasında izleniyor farklı bir playerde sadece yeşil ve mavi bir ekran olur,aynı özelliği blutv de kullanıyor malesef

15e776edf84d50c4a.png

Son düzenleme:
meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
indirilir fakat hiçbir formatta izlenemez gizli klasör içinde c/kullanıcı/appdata/local/packages gizli dosyasında ama dosyanın içindeki video sadece netflix uygulamasında izleniyor farklı bir playerde sadece yeşil ve mavi bir ekran olur,aynı özelliği blutv de kullanıyor malesef

yahu hocam güldürme izleniyor indiriyorum diyorum yalan mı söyleceğim.Yarın veririm linki.

ayrıca blu tv vs. şuana kadar video indiremedğim yer olmadı.puhu tv vs. hiç saymıyorum.

15e776edf84d50c4a.png

bu şekilde olmaz drm koruması altında partlara bölünüyor ve şifreleniyor.Ben programla indiriyorum.ücretli bir program bu iş için yapılmış.

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
yahu hocam güldürme izleniyor indiriyorum diyorum yalan mı söyleceğim.Yarın veririm linki.

ayrıca blu tv vs. şuana kadar video indiremedğim yer olmadı.puhu tv vs. hiç saymıyorum.
ben ilk mesaja cevaben yazdım muhakkak vardır tabii bir yöntemi yoksa internette netflix dizileri cayır cayır dolaşmaz bende gördüm ona benzer programlarla indirmayi doğrudur.windows 10 uygulamalarında netflix kısa yol uygulaması var onunda indirme yolu var fakat dediğim gibi sadece renk yayını yapıyır playerlarde ama senin uygulamayı denemek isterim :) faydalı olur

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
ben ilk mesaja cevaben yazdım muhakkak vardır tabii bir yöntemi yoksa internette netflix dizileri cayır cayır dolaşmaz bende gördüm ona benzer programlarla indirmayi doğrudur.windows 10 uygulamalarında netflix kısa yol uygulaması var onunda indirme yolu var fakat dediğim gibi sadece renk yayını yapıyır playerlarde ama senin uygulamayı denemek isterim :) faydalı olur

şimdi ismini hatırlamıyorum ama bir araştırayım.

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
Free Netflix dowloader ve flixgab var programlarda ama onlara Netflix hesabi ile giriş yapmak gerekiyor ve pek güvenli gelmedi bana ama kullandığınız programın adı geldiğimde denemektedir fayda var süper olur yada bu programlar ile indirme yapmak için fake hesap açmak gerekir sonuçta program hesap bilgilerine ulaşıyor (tabii benim söylediğim programlar için geçerli bu)

şimdi ismini hatırlamıyorum ama bir araştırayım.
Belki blutv için de kullanılır ? bu söylediğim çünkü o da aynı mantıkla şifreleme yapıyor...

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Free Netflix dowloader ve flixgab var programlarda ama onlara Netflix hesabi ile giriş yapmak gerekiyor ve pek güvenli gelmedi bana ama kullandığınız programın adı geldiğimde denemektedir fayda var süper olur yada bu programlar ile indirme yapmak için fake hesap açmak gerekir sonuçta program hesap bilgilerine ulaşıyor (tabii benim söylediğim programlar için geçerli bu)

evet bunlardan biri olabilir.Girmek gerekiyor çünki video aslen netflixten inmiyor o programın serverinde işlemlere tabi olup indiriliyor.3 aya yakındır kullanıyorum bir sorun olmadı.

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
evet bunlardan biri olabilir.Girmek gerekiyor çünki video aslen netflixten inmiyor o programın serverinde işlemlere tabi olup indiriliyor.3 aya yakındır kullanıyorum bir sorun olmadı.
Bunlar ücretsiz programlar ama sanırım senin söylediğin ücretliydi farklı olabilir...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt