Netflix uygulaması hakkında yardımınızı rica ediyorum

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
167
Son düzenleme:
B Çevrimdışı

bycincik

Aktif Üye
26 Haz 2018
67
38
I Iz_for, Aleykümselam. Yeni gördüm hocam. Şuan işteyim. Eve geçince bir denerim. Ama bi korku salmadı desem yalan olur :)

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

bycincik

Aktif Üye
26 Haz 2018
67
38

hocam selamlar son durum nedir bu dosyayı denediniz mi yoksa riske girmeyeyim mi dediniz
Hangi ayarlarda değişiklik yaptın acaba bilgi verebilir misin? Yardımcı olmaya çalışman takdire şayan. ama bana gönderdiğin profili yüklediğimde tv vestel yazı çıkıyor ve tekrar kapanıyordu. Neyseki orijinal yazılım yüklendi. şuan sıkıntı yok. Kasıt olmadığını biliyorum lakin hangi ayarlar buna sebep olduysa bilelim ki daha sonra tavsiye edileceği zaman daha dikkatli olabilelim.

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
167
Hangi ayarlarda değişiklik yaptın acaba bilgi verebilir misin? Yardımcı olmaya çalışman takdire şayan. ama bana gönderdiğin profili yüklediğimde tv vestel yazı çıkıyor ve tekrar kapanıyordu. Neyseki orijinal yazılım yüklendi. şuan sıkıntı yok. Kasıt olmadığını biliyorum lakin hangi ayarlar buna sebep olduysa bilelim ki daha sonra tavsiye edileceği zaman daha dikkatli olabilelim.

Öncelikle geçmiş olsun yazmışsınız zaten herhangi bir kasıt kesinliklikle olamaz .
Burada bilgi paylaşımı ve yardımlaşma düşüncesiyle hareket ediyoruz ve bu yapılanlar tamamen kişisel merak ve uygulamalarda takdir edersiniz ki kişisel insiyatif. Bizdeki tv de de netflix açık değildi bu yöntemlerle açtım hatta bir keresinde tv yi brick te ettim. :cak
Açıklamadan sonra hangi parametreler diye sormuşsunuz
bu programı kullanarak swprofile dosyasını açıp
-Config/connectivity/vod/netflix seçeneğini true
ve Config/ smartmenuitem / netflixenabled seçeneğini true olarak seçildi.
(Vod ->Video on demand ) (netflix in çalışma prensibine uygun bir parametre fakat diğer anakartlarda böyle bir parametre ile karşılaşmamıştım.)

B Çevrimdışı

bycincik

Aktif Üye
26 Haz 2018
67
38
Öncelikle geçmiş olsun yazmışsınız zaten herhangi bir kasıt kesinliklikle olamaz .
Burada bilgi paylaşımı ve yardımlaşma düşüncesiyle hareket ediyoruz ve bu yapılanlar tamamen kişisel merak ve uygulamalarda takdir edersiniz ki kişisel insiyatif. Bizdeki tv de de netflix açık değildi bu yöntemlerle açtım hatta bir keresinde tv yi brick te ettim. :cak
Açıklamadan sonra hangi parametreler diye sormuşsunuz
bu programı kullanarak swprofile dosyasını açıp
-Config/connectivity/vod/netflix seçeneğini true
ve Config/ smartmenuitem / netflixenabled seçeneğini true olarak seçildi.
(Vod ->Video on demand ) (netflix in çalışma prensibine uygun bir parametre fakat diğer anakartlarda böyle bir parametre ile karşılaşmamıştım.)
Senin anakart modeli ile benim anakart modeli aynı mı? Eğer aynı ise bende de açılır demektir. Biryerde eksik yada yanlış birşey yapılmış da olabilir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,630
Benim Samsung 2013 Smart TV
Netflix baglanamiyordu. Hesap giris ekrani dahi gelmiyordu.

Servis menusu girirerek,
tv kapaliyken
Info>menü>mute>power tuslarsaniz giris yapabilirsiniz

Factory reset yaptim. yaptiktan sonra netflix uygulamasi calisti.

B Çevrimdışı

bycincik

Aktif Üye
26 Haz 2018
67
38
Benim Samsung 2013 Smart TV
Netflix baglanamiyordu. Hesap giris ekrani dahi gelmiyordu.

Servis menusu girirerek,
tv kapaliyken
Info>menü>mute>power tuslarsaniz giris yapabilirsiniz

Factory reset yaptim. yaptiktan sonra netflix uygulamasi calisti.
Sota Sota, hocam benim tv vestel marka ve orjinalinde netflix yok. Modlama ile açılabilir mi diye bir ümit yardım talebinde bulunmuştum. Tv anakart resimleri ve bilgileri ilk mesajda bulabilirsin. Bir kaç deneme yaptık ama olmadı.

N Çevrimdışı

Neblog

Yeni Üye
1 Tem 2019
9
39
IMG_20191003_160716.jpg
merhaba arkdaslar bu televizyonun ilk sürümünü nereden bulabilirim

Geri
Üst Alt