Netflix Muhafız kepazeligi

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Arkadaşlar büyük bir hayal kırıklığı yaşadım.İlk sezonu geçer dedim efekt ler eklenir.Senaryo daha iyi olur dedim.

Haftasonu her bölümü bundan sonra düzelir bak şimdi olacak dedim ama sezon bitti.

Muhafız nasıl bir adam ya o kadar acemice o kadar cahilce hareket eder ya biraz mantıklı olun ya ne desem biliyorum.İlk sezon ne güzeldi.Daha mantikliydi.
insan aksiyonu sahneleeini dahada artirir Tam tersi olmuş

Cepten yazdığım için tam yazamıyorum.Ama çok kötü cook

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Bende ilk bölümde eczanede toplanıp yaptıkları konuşmaları, tartışmaları nasıl sabredip izledim bilmiyorum :)
Ondan sonra emek ve profesyonellik açısından fazla bir beklentim kalmadı, meraktan izleyeceğim.

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Bende ilk bölümde eczanede toplanıp yaptıkları konuşmaları, tartışmaları nasıl sabredip izledim bilmiyorum :)
Ondan sonra emek ve profesyonellik açısından fazla bir beklentim kalmadı, meraktan izleyeceğim.

Dizide üstad dediler o kadına ama koca fisss??

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
ikinci sezona bakmadım ama ilk sezon zaten çağatayın ergenlik tripleriyle geçti, faysal karakterini zorla kötü adam yaptılar, adam ne intikam ne cinayet peşindeydi derdi karısına kavuşmak anlaşsalar zaten voltranı kuracaklar, durup dururken düşman edindiler :) Türk tarihi Ayasofya vs... diye güzel bir çalışma olur demiştim ama netflixin Türkiye'de yer yapmak için yaptığı dandik bir pr çalışması olduğu sonradan belli oldu . bu amatör senaryo, yanlış casting ve kötü oyunculuk ile 2. sezonu kestirmek çok zor değildi zaten, böylece izlenmemesi gereken devam filmleri/dizileri listesine eklemiş olduk sayenizde yorumlar için teşekkürler.

aslında benzer şeyler yabancı dizilerde de oluyor, luciferda süper bir fikri salak bir polisle aşk hikayesine çevirip hiç ettiler, dexterde her sezon üstüne koya koya gidip salak üvey kızkardeş ısrarı ve berbat bir finalle sıvadılar , lost zaten dillere destan, game of thrones desen ilk sezonlardaki savaş çıkartan tahttan eden diyaloglar ergen laf sokmalara döndü dizide cinsellik yaşamayan bir akgezenler birde bran kaldı bu gidişle finale doğru gece kralıyla branda halvet olur herkes rahata erer sanırım :hihi

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
Aynen vasat olmuş daha 2. sezon 1. bölümü zorlamaylada olsa izledim notunu verdim izlemeye değmez dedim ... newrophat newrophat a ek vikings de son sezonuda hoş bundan öncekinde belliydi saçmalayacaklardı o dizide güme gitmişti :))))

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
İlk sezon hadi, ilkinci sezonda aksiyon başlayacak kadro zenginleşecek diye beklerken, ikinci sezon tam bir fiyasko, bence 3. sezonu gelmesin böyle olacaksa.

Aşağıdakilerin tüm sezonlarını izledim ve hepsinide beğendim.
Black list
the 100
Perison break
Arrow
Wanhelsing

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Hani genelde bir dizi tutarsa daha para harcanır ki daha çok ilgi görsün izlensin diye
Ama sadıklardan iş yapan sadece Zeynep vardı.Ne bilim biraz akıl oyunları olur.Hersey acemice hani ne bilim ekip boş muhafız desen tirt ben daha iyi bir sezon beklerdim. yeni karakter geldi.Ama saçma işler yapan mantıksız bir karakter ne bilim ya çok şey bekledim demekki hayal kırıklığı yaşadım.Yeni sezonda bı keskin nişancı sadık var tek merakım o bakalım ??

Son düzenleme:
oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Playstation dururken Tetris oynamanın mantığı yok hocam :ok

Azönce Game of Thrones S8B3 vurdum.
Sente,Balans,Gönyem hepsi saştı
kafam dumanlandı,Diş etlerim sızladı.
Adamlar ne dizi yapıyor beeeee.

:hihi
Ya tamam o kalitede bir dizi beklentimiz zaten yok ama bu kadarda radyasyona maruz kalmayıda haketmiyoruz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt