Netflix Deneme hesabımı paylaşmak istiyorum

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Hayır için yapıyorsun sanırım. Ödeme üyelik devam şartı da yok . Bize de gönder o zaman ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
B beyzabetül

Onaylı Üyeler hariç diğer üyelere problem olması halinde
ulaşılması kesinlikle mümkün degildir.

Alışveriş,paylaşımlarınızı rahatça yapabilmemiz için Onaylı Üyelik grubu oluşturuldu.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472

Onaylı Üyeler hariç diğer üyelere problem olması halinde
ulaşılması kesinlikle mümkün degildir.

Alışveriş,paylaşımlarınızı rahatça yapabilmemiz için Onaylı Üyelik grubu oluşturuldu.

sanırım netflix hesaplarını 4 kişi kullanabiliyor.aynı hesabı kendim ve 2.kişi dışında 3. ve 4. kişilerle paylaşılması halinde kimin bilgileri değştirdiğini bulmak zor olur hatta imkansız değil mi?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

3 onaylı üye arasından çekiliş yaptım
kazanan
muratala5361 muratala53

üyeye hesap bilgilerini gönderdim
çekiliş sonucu

netflix.jpg

Son düzenleme:
muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
sanırım netflix hesaplarını 4 kişi kullanabiliyor.aynı hesabı kendim ve 2.kişi dışında 3. ve 4. kişilerle paylaşılması halinde kimin bilgileri değştirdiğini bulmak zor olur hatta imkansız değil mi?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

3 onaylı üye arasından çekiliş yaptım
kazanan
muratala5361 muratala53

üyeye hesap bilgilerini gönderdim
çekiliş sonucu

netflix.jpg
Özelden de cevap verdim. Başka bir arkadaşa verin hesabı. Kendi arkadaşlarıma ortak oldum. İsterseniz hesabın şifresini değişebilirsiniz. Kolay gelsin

BlackB Çevrimiçi

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
belki olayı tam anlamamış da olabilirim ama zaten deneme hesabı olan bir üyeliği kendinizde ücretsiz olarak alabilirsiniz arkadaşlar ?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
belki olayı tam anlamamış da olabilirim ama zaten deneme hesabı olan bir üyeliği kendinizde ücretsiz olarak alabilirsiniz arkadaşlar ?
Ben sonradan paralı olur ortak olunca ucuza kullanırım diye girdim ama arkadaşları kıramadım onlara ortak oldum. Ya sen yanlış anladın ya ben?

BlackB Çevrimiçi

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Ben sonradan paralı olur ortak olunca ucuza kullanırım diye girdim ama arkadaşları kıramadım onlara ortak oldum. Ya sen yanlış anladın ya ben?

netflix zaten 1 aylık deneme üyeliği veriyor, ardından ücretlendirme başlıyor, ki zaten arkadaşta fatura tarihini yazmış, 10 temmuz da deneme süresi bitecek ve ücret kesilecek.. neyse ben konuyu dağıtmayayım:cigara

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri