netflix 5 tl ye temin edilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Plati.ru gibi siteler üzerinden çalıntı, hacklenmiş steam, origin hesapları satılıyor. Siz bilgileri değiştiriyorsunuz. Size key, bakiye falan vermiyor hesap veriyor arkadaş. Çalıntı hesap kullanmaktan çekinmeyen arkadaşlar dediğim siteye bi baksın. Ben tavsiye etmiyorum.

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Plati.ru gibi siteler üzerinden çalıntı, hacklenmiş steam, origin hesapları satılıyor. Siz bilgileri değiştiriyorsunuz. Size key, bakiye falan vermiyor hesap veriyor arkadaş. Çalıntı hesap kullanmaktan çekinmeyen arkadaşlar dediğim siteye bi baksın. Ben tavsiye etmiyorum.
Hocam dediğinizi anladım fakat diyelim ki netflix hesapları çalıntı, hesabı çalınan kişi bu fark etmiyor mu da aylık ödemeye devam ediyor ?

B Çevrimdışı

bayleon

Yeni Üye
14 Nis 2019
24
42
herkez biceok sey söylemis calinti olsa telefon nosu nasil girilebiliyor ve abonelikte artik telefon no sarti var ilk aboneligi alanin tel nosu ile calinti bile olsa hesap geri alabiliyosunuz

kredi karti kullanarak bir kez actiniz sonrasinda ıp no tel no mail no kaydediliyor tek sefer kullanabiliyorsun ne is yapiyosunuz bilmem hicbirinizi ama her isi yapanin kendine özgü avantajlari vardir size iki örnek veriyim

pepsi cola kapaklarinda hediyeler var bunu 20 kurusa satıyorlar oyuncular kapis kapis aliyor hack diyeceksiniz ama degil dügün salonlarinda kilo ile satiyolar kapaklari

ofice uygulamaları belli bir satis kotası doldugunda hediye olarak verilen orjinal lisanslar var

ürün alimlarida gelen hediye kuponlar var hediye cekleri deyim size süresi bitmeye yakin cok uyguna satiliyor firsatlari yakilamak dikkat ve takip meselesi

ben satin alan arkadaslara tel nomu verdim beni üzerime olan hat (15 yıllık faturali hattim) 5 tl kazancam diye neden riske giripte dolandlırıcılık ve hırsızlıktan karakolluk oluyum 100 kişiye satsam zaten olmazda 500 tl yapar ki buda sadece tek yazilim ile yapabilecegim 2 saatimi alacak birsey amacim yardimci olmakti sadece

ne hirsizligim kaldi nede dolandiriciligim hepiniz cok biliyosunuz formda bi kac kisi haric sadece yargilayip karalama yapiyosunuz

yok ilk ay bedava diye ac millete ver bakalim ikinci ay verebilecekmisin ip ve mac adresleri kayitlara gecince nasil izleteceksin millete kaç kredi karti kullanacaksin her isin en ince ayrintisini bilen insanlar var herkez her konuyu bilse kimse hicbir is yapamaz

gel gelelim sadece türkiye ile sinirli kalanlara türkiyede hediye promosyon mu var saniyosunuz yurtdisinda hediye cekleri promosyonlar kayniyor ama bilmek degil ama sizdeki sadece yargilamak

konu kilitlenebilir satis matis yapmiyorum cok konusanlar halledecek onlar versin bura paylasim yardim yeri degil savci hakim olmus DİREK İDAM ETTİLER

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
arkadaş ilk mesajda belirtmişti zaten, ben aylık tekrar giriş için uğraşmak istemeyenlere yapıyorum diye, konu farklı yönlere gitti,
inanmayan varsa almaz, denemek isteyen alır, Konu bu kadar basit.
daha uzun süreli kullanım içinde gerekli açıklamayı yapmıştır.
lütfen bilip bilmeden konuşmuyalım, çok kuralcı konuşanlarının çoğunda iptv var ne bilim test yayınlar var, desem ki git orjinal dijitürk al tivivbu al almaz ama başkası imkan sununca kuralcılık başlar :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
altı üstü 5 tl bence bu kadar sorun etmeyin arkadaşlar

5 TL'lik olanı anladık fakat 100 TL'ye bahsedilen yıllık üyeliği anlamadık. Takıldığımız nokta buydu.

Bir şekilde bir yerlerde açıktan faydalanılıyor o belli ama Netflix bir yerden sonra buna da müdahale edecektir diye düşünüyorum.
Nasıl ki Microsoft ucuza satılan lisansları iptal ediyor, Netflix'de yapılan bu suistimali iptal edecektir.

Suistimal diyerek konuyu açan arkadaşı hedef almıyorum ama Netflix'in ayda 39 TL'ye verdiği üyeliği yıllık süre ile 100 TL'ye vermenin imkanı olmadığını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt