netflix 5 tl ye temin edilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

bayleon

Yeni Üye
14 Nis 2019
24
42
ben direk üye olunmus kullanıcı adi sifre veriyorum mail adresi tel nosu sifresini degistirip istedigi sekil kullaniyorsun ben abone olmayla ugrasmak istemeyenler kredi karti felan olayi ile zaman harcamamalari icin yardimci olmak istedim daimi olarakta temin edebilirim
1 yil ve üzeri abonelikleri icin uygun fiyarlar verebilirim

NOT:Hesaplar KESİNLİKLE çalıntı vs değildir. Bizzat şahsıma ait kartlarla açılıyor

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
ben direk üye olunmus kullanıcı adi sifre veriyorum mail adresi tel nosu sifresini degistirip istedigi sekil kullaniyorsun ben abone olmayla ugrasmak istemeyenler kredi karti felan olayi ile zaman harcamamalari icin yardimci olmak istedim daimi olarakta temin edebilirim
1 yil ve üzeri abonelikleri icin uygun fiyarlar verebilirim

NOT:Hesaplar KESİNLİKLE çalıntı vs değildir. Bizzat şahsıma ait kartlarla açılıyor
Ben alırım çalıntı olması önemli değil. Öyle bile olsa sonuç olarak ben çalmıyorum hırsızdan alıyorum?

B Çevrimdışı

bayleon

Yeni Üye
14 Nis 2019
24
42
sonucta ücreti papara üzerinden aliyorum tc no telefon no hersey legal olarak yapiliyor

benim amacim yardimci olmak bu konuda cok muzdarip oldum ben cünki 1 yillik hesaplarda mevcut ama güven acisindan 5 tl ile deneme yapabilirsiniz

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
sonucta ücreti papara üzerinden aliyorum tc no telefon no hersey legal olarak yapiliyor

benim amacim yardimci olmak bu konuda cok muzdarip oldum ben cünki 1 yillik hesaplarda mevcut ama güven acisindan 5 tl ile deneme yapabilirsiniz
60 TL ne beni fakirleştirir ne de seni zenginleştirir. ben parara ile uğraşamam hesap no falan özelden atarsan göndereyim.

B Çevrimdışı

bayleon

Yeni Üye
14 Nis 2019
24
42
Bu işlerle uğraşan arkadaşlarım var onlar direk hesapları yolluyor senelik tek hesap üzerinde hesap değişmeden 1 yıllık boyunca full HD 4 kullanıcı olanı 100 tl ye temin edebiliyorum ben onlardan alıp veriyorum benim karım yok sadece yardımcı olmak istiyorum

1 YIL (12 Ay) boyunca sorunsuz , listelerinizle birlikte kullanabileceğiniz *PREMİUM hesaplardır.
*Premium: Normalde 39,99 aylık ücreti olan 4 farklı cihazdan aynı anda kullanılabilen UHD kalitesiyle fil-dizi leri kaliteli seyredebileceğiniz hesaplardır.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Bu işlerle uğraşan arkadaşlarım var onlar direk hesapları yolluyor senelik tek hesap üzerinde hesap değişmeden 1 yıllık boyunca full HD 4 kullanıcı olanı 100 tl ye temin edebiliyorum ben onlardan alıp veriyorum benim karım yok sadece yardımcı olmak istiyorum

1 YIL (12 Ay) boyunca sorunsuz , listelerinizle birlikte kullanabileceğiniz *PREMİUM hesaplardır.
*Premium: Normalde 39,99 aylık ücreti olan 4 farklı cihazdan aynı anda kullanılabilen UHD kalitesiyle fil-dizi leri kaliteli seyredebileceğiniz hesaplardır.
yukaridaki iki mesajda bir tutarsizlik var ilk mesajda not kisminda hesabi kendin actigini söylemissin diger mesajinda arkadaslarim var onlar yapiyor demissin
ben güvenemedim :hmm

A Çevrimdışı

AhmetYOL

Yeni Üye
8 Nis 2019
40
B bayleon iban varsa yazın ad soyad ile birlikte 1 aylık alalım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sıkıntı olmazsa her ay yenileriz.

B Çevrimdışı

bayleon

Yeni Üye
14 Nis 2019
24
42
senelik olanları ben yapmıyorum ama uygun fiyata temin ederim dedim orda benim amacım yardımcı olmak 1 ay alirsiniz denersiniz 5 tl icin kimseyi kandiracak degilim burda telefon numaram felan mevcut sorun olursada arayabilirsiniz kimseye zorla satmiyorum zaten isteyene dedim

sirf uygun fiyat söyledim diye bu kadar akiyo kokuyo denmez!!! denemeden yargilamayin hemen beni sadece netflix baslangic ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt