Neleri internetten alıyorsunuz? (Ev ihtiyaçları)

E Çevrimdışı

explorer 

Aktif Üye
24 Tem 2018
138
27
Arkadaşlar. Malumunuz marketlerdeki fiyatlar artık can yakıyor.
Evin hangi ihtiyaçları internetten daha uyguna alınabiliyor.
Örneğin Bulaşık Makinesi kapsülü bitti. Netten sipariş etmek iyi midir? Kargoda zarar görüyor mu, ve ya sahte çıkar mı?

Bunların dışında evdeki hangi temel ihtiyaçlar daha ucuza ve hangi sitelerden alınabiliyor?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Günlük gıda/ihtiyaç alış verişi dışında kargo esnasında zarar görmeyecek bir çok şeyi internetten alıyorum.

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Bulasik makinasi v.b gibi yerleri bizim burda onur market oluyor baze oyle guzel indirimler yapiyorki internetten bile daha ucuza geliyor. Arada sirada kontrol eder alirim. Cocuk bezi ile mamayi internetten alirim daha uygun. Elektrikli ev aletleri v.b gibi seyler internetten tercih ederim haliyle daha uygun. Ve kosulsuz 14 gun iade hakkida oluyor. Hb rgb kumandali led aldim bozuk cikdi ger kargoladim. Elektronikde bana gore iki kere garanti sekli oluyor. Gida olarakda ayni sekilde onur marketi takip ederim bazi urunleride b8m'den tercih ederim. Kiyafet konusunda outlet avmleri gezerim. İsim moda olmayip uygun fiyatlilari takip etmekdir. Bana gore uzerine guzel olan kiyafet modadir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
Gida disindaki alisverislerimin %90 internet uzerinden aliyorum.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
Gıda alışverişimi Migros sanal marketten yaparım , diğer alışverişlerimi aklınıza ne gelirse Tv , Tv Ünitesi , Klima , Cep Telefonu , Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi , Buz Dolabı , Elektrik Süpürgesi , Koltuk Takımı , Fırın , Mikrodalga Fırını , Masa Takımı , Portmanto , Gardırop ve daha şuan aklıma gelmeyen bir çok şeyi internetten aldım. Ağırlıklı olarak kullandığım site n11'deki %95 ve üzeri puanı olan satıcılar.

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Kargo şirketlerinin yoğun özeninden olsa gerek halen pahalı, kırılabilir, kırılması zor olsa da gayretli arkadaşlar!! tarafından kırılabilir ürünleri internetten satın almaya halen çekinmekteyim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt