Ne tarafa açık yattıysam :D

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,101
41
:sirit

Gece forum olarak çok pis saldıraya uğradık

Adem Helvacı Adem Helvacı Adem abim canlı yayında biz müridleri de izliyoruz Adem abim canlı yayında suikaste kurban gidiyor odaya birisi dalıp veriyor mermiyi :tara biz de teknolojik bir yöntemle görsel ve işitsel olarak saldırıya uğruyoruz böyle herkesin ağzı burnu kayıyor falan :deli1

Allahtan minik prensesim geldi uyandırdı sabah olmuş yoksa halimiz nice olurdu :deli1

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,019
60

ramchomania ramchomania kardeşim bende şöyle bir fıkra paylaşayım müsadenle kimse yanlış anlamasın​

71865214_492008958051297_1747215064202477568_ncdb6b2989304093d.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben rüyaların kişiye özel olduğunu paylaşılmaması gerektiğine inanırım ama geçenlerde bende gördüm,
Hükümete karşı yazdıklarımdan dolayı terörist ilan edilmişim kaçıyorum polisler peşimde birşekilde kendimi,
Muğlada buldum dedim Adem Abinin dükkan şurası o beni saklar Atatürk'cü bizden gittim buldum,
Adem Abi ben forumdan yıldırım önce bir şaşırdı durumu aktardım geç arka odaya dedi kulağım kapıda ?
İçerde saklanıyor bende Ak parti üyesiyim alın haini deyip beni satışa getirdi :haha

Aylar önce gördüğüm rüya adı üstünde rüya herşeyi gösterir Takılmamak lazım :kiskis

Geri
Üst Alt