Ne Oynuyorsun?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
evde 3 tane notebook var gündelik kullandığım bu i3, diğer iş için kullandığım i7 olana oyun falan bulaştırmak istemiyorum, birde amd işlemcili lenovo var onu çocuğa verdik, geriye ya konsol almak yada iyi kötü eldekiyle oyalanmak seçeneği kalıyor . söylediğin oyunlara eve geçince bakacağım, videolardan falan az çok anlarız herhalde. online oyun zaten şart değil hikaye kısmı daha cazip bencede :ok

İ7 olanın ekran kartı çok kötü değilse onda oynamanız biraz daha avantajlı olabilir.
Dediğim oyunlarda bir Crysis 3 ve Grand Theft Auto IV biraz ağır gelebilir o kadar.
Ki Grand Theft Auto IV oldukça sorunlu bir oyundur, güncel sürümünü indirmenizi tavsiye ederim.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
online demişken ilk zamanlarında masa üstü pcde Haxball sarmıştım çok fena , oynayanlar belki görmüştür nickimi '' Zamorano '' forma numaram hep Z9 yapardım , alemin zamo dayısıydık be :hihi haritalar turnuvalar birebir maçlar , niki gören atıyordu masadan , övünmek gibi olmasın Pro oyuncuyduk ama laptopta sarmıyor çok zamandırda oynamadım geçen aklıma düştü bir açayım dedim açmaz olaydım . koordinasyon zayıflamış , gol çalım yemezdim eskiden 1 maç atayım dedim çömezin teki 3 tane gol atıp sepetledi masadan acemi diye :haha1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İ7 olanın ekran kartı çok kötü değilse onda oynamanız biraz daha avantajlı olabilir.
Dediğim oyunlarda bir Crysis 3 ve Grand Theft Auto IV biraz ağır gelebilir o kadar.
Ki Grand Theft Auto IV oldukça sorunlu bir oyundur, güncel sürümünü indirmenizi tavsiye ederim.

i7 maalesef bulaştırmayacağım , en son ps4 alıp pes atarım böyle giderse . i3'e gelince call of duty mw3 ve battlefield bad company 2 oynuyorum pcden bunların kaldırma sorunu yok , bu kalibrelerde yeni birşeyler bulursam deneyeceğim .

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
online demişken ilk zamanlarında masa üstü pcde Haxball sarmıştım çok fena , oynayanlar belki görmüştür nickimi '' Zamorano '' forma numaram hep Z9 yapardım , alemin zamo dayısıydık be :hihi haritalar turnuvalar birebir maçlar , niki gören atıyordu masadan , övünmek gibi olmasın Pro oyuncuyduk ama laptopta sarmıyor çok zamandırda oynamadım geçen aklıma düştü bir açayım dedim açmaz olaydım . koordinasyon zayıflamış , gol çalım yemezdim eskiden 1 maç atayım dedim çömezin teki 3 tane gol atıp sepetledi masadan acemi diye :haha1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

i7 maalesef bulaştırmayacağım , en son ps4 alıp pes atarım böyle giderse . i3'e gelince call of duty mw3 ve battlefield bad company 2 oynuyorum pcden bunların kaldırma sorunu yok , bu kalibrelerde yeni birşeyler bulursam deneyeceğim .

O zaman Crysis serisinden başlamayı deneyebilirsiniz, Türkçe dublaj bir oyundur.
Rise Of The Tomb Raider ve Max Payne 3'ün Türkçe yamaları mevcut. (1 ve 2'nin de Türkçe yamaları vardır büyük ihtimal, onları İngilizce bitirmiştim.)
Mafia 1 ve Mafia 2 de güzel oyunlardır. Özellikle Mafia 2'nin atmosferi oldukça iyidir. (Türkçe yamaları mevcut mu bilmiyorum, vardır büyük ihtimal.)

Ben Tomb Raider ve Max Payne 3'ü şu an ki İ3 4005U işlemcili dizüstümde oynadım. Fazla bir sorun yaşatmadı.

Bir de aklıma gelmişken, Hitman Absolution'ı da oyun olarak tavsiye ederim. Türkçe olması ve hikayesi yönünden keyifli vakit geçirtecektir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri