Navitech LDS-5099 50" 127 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV Gerçek DLed mi?

T Çevrimdışı

thekingmat

Yeni Üye
18 Eki 2022
11
27
Merhaba Navitech LDS-5099 50" 127 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV Hepsiburada sayfasında DLED olduğu yazıyor. Dled bildiğim kadarıyla pahalı ve OLED gibi siyahları daha siyah gösteren bir teknoloji. Sizce bu Tv alınmaya değer mi? Panel bilgileri nedir?

Hepsiburada linki:

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende 40 inç monitör tipi olan tvsi var bunun.
Görüntü kalitesi gayet iyi tatmin edici.
İnnolux panel vardı onda anakart yazılım tarafında fazla birşey beklemeyin.
Günü kurtarmak için yeterli uygun fiyatlı tv.
Servis ağı yok arıza durumunda İstanbul'a göndermeniz lazım mevcut görünen servisler sadece ücretli kurulum hizmeti veriyor.

Not: Ben olsam almam firma ve servis durumu. Yetersiz

T Çevrimdışı

temel reis

Yeni Üye
9 Ocak 2020
26
42
Ben sizinle aynı fikirde değilim bende 102 ekran monitör tipi var görüntü kalitesi bana göre mükemmel hatta mükemmelden öte

IMG_20230330_224620.jpg

IMG_20230330_224453.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben sizinle aynı fikirde değilim bende 102 ekran monitör tipi var görüntü kalitesi bana göre mükemmel hatta mükemmelden öte

IMG_20230330_224620.jpg

IMG_20230330_224453.jpg
Hocam navitech kötü demiyorum görüntü kalitesi iyidir.
Ben düşük modelini aldım normal kullanımda full hd gayet yeterli sadece servis kısmı yok iyi değil İstanbul'a gönderiyorsunuz. Yoksa iş görecek bir TV

T Çevrimdışı

temel reis

Yeni Üye
9 Ocak 2020
26
42
Hocam navitech kötü demiyorum görüntü kalitesi iyidir.
Ben düşük modelini aldım normal kullanımda full hd gayet yeterli sadece servis kısmı yok iyi değil İstanbul'a gönderiyorsunuz. Yoksa iş görecek bir TV
Ben seni kastedmedim zaten servis konusunda'da hiç bir bilgim yok daha doğrusu servislik işim olmadı inşallah 'ta olmaz anlatmak istediğim şikayetçi olduğum tv alacaklara Samsung bu modelini hiç tavsiye etmiyorum tekrar yeniden kurduğumda görüntüsünü paylaşırım kıçı kırık navitech'in tırnağı bile olamadı bütün Samsung modelleri böyle değildir elbet ama bu modeller malisef berbat

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben seni kastedmedim zaten servis konusunda'da hiç bir bilgim yok daha doğrusu servislik işim olmadı inşallah 'ta olmaz anlatmak istediğim şikayetçi olduğum tv alacaklara Samsung bu modelini hiç tavsiye etmiyorum tekrar yeniden kurduğumda görüntüsünü paylaşırım kıçı kırık navitech'in tırnağı bile olamadı bütün Samsung modelleri böyle değildir elbet ama bu modeller malisef berbat
Şöyle oluyor servis kısmı siz servisi arıyorsunuz. Onlar beni muhatap etme abi paket yap kargoya ver İstanbula kendin gönder diyor. Servisin adı var sadece.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sorunu çözdüm son anda göndermekten kurtuldum yoksa başınma iş alacaktım.

Geri
Üst Alt