teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Gizli tv'mi çıktı:kas
şimdi biz tv'in 1 kendi uydusu'na 2 harici uydu alıcı takarsak 2 tv'mi olacak :alala kablo net yok harici uydu alıcı
Gizli evet ,ama sende olmaz o ,bizimkisi özel tv :hihi
Kablonet olmasına gerek yok ,kendi uydu alıcısı ve hdmi girişten başka bir alıcı olduğu zaman işlem tamam ,iki hdmi de olmuyor ,birisi mutlaka tvnin kendi alıcısı + hdmi girişten hangi cihazı girersen (uydu olması şart değil) ,düne kadar medya player takılıydı ,artık uydu alıcısı takılı :)

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
S Serinsu ve catres catres ;

İlk foto :iki ekran bir yerde ,karışık görüntü: Astra uydusundan nhk tv ve kablotvden national geo
duble1.jpg

İkinci fotoda kırmızı gözlükle sadece astra nhk tv var ses kulaklıktan geliyor ,NGeo arka planda oynuyor ama gözlük yok ,görünmüyor sadece sesi hoparlörden geliyor
duble2.jpg

Üçüncü fotoda beyaz gözlük takınca NGeo,diğer girişteki uydu alıcısının kulaklıkta sesi geliyor ama gözlük takılı olmadığından görüntü yok görünüyor ama var aslında arkada oynuyor :)
duble3.jpg
abi müthiş yaa. valla cok zekice :clap:clap2

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Emmi teraspy teraspy vestel efendi cifte ekran teknolojisinden neden vaz gecti Aslinda her evde olan dizi mi mac mi sorusuna cozum bulmus Ama yeni modellerde cifte ekran yok
Ben aldıktan sonra,yazdım "derhal kaldırın bu tvleri üretmeyin" dedim :kiskis
Şaka bir yana ,gerçekten süper ,hatta satıcı bana 2 takım gözlük de hediye etmişti(toplam 6 adet gözlük var yani) ,bizde genelde hanım eskiden dizi izliyordu ,bende film,o zaman çok işe yarıyordu , bazen hanım dikiş-nakış programlarını izlerken ben film izliyorum halen :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt