Nasıl yapacam ya ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar Herkeze Günaydın Elimde Şu resimdeki Gördüğünü Ses Sistemi Bulunmakta

yttryj.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi Bu Ses Sistemi Komşuma ait Bir arıza Nedeniyle Yanıma geldi bende arızasını Giderdim şimdi şöyle bir problemimiz var

3m-premium-audio-cable-3-5mm-stereo-jack-male-to-2-x-phono-male-p3401-1887_zoom.jpg
Bu kabloyu sisteme takıyorum 4 Adet hoparlör var Bilgisayarında Anakartında Ondord Ses Kartı Çıkışına Bulunan Yeşil Yere takıyorum Sadece Sol Taraftaki 2 Hoparlörden Ses geliyor Çıkarıyorum Mavi girişe Takıyorum Sağ Hoparlörden Ses Geliyor Bilgisayardan 4+1 Olarak Ayarladım Boşuna Ben Bu işin İşinden Nasıl Çıkarım Köprü Bağlantımı Yapsam Jak Kablosunu ? Yada her bir çıkıştan 2 hoparlörmü beslesem ? Deli oldum ya Bir Çıkamadım işin İçinden Ne yapmamı Tavsiye Edersiniz?

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Yesil sokette sol
mavi sokette sag hoparlorler calisiyorsa.
her 2 soketide kullan niye tek soketten ses almaya çalışıyorsun. ???

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Yesil sokette sol
mavi sokette sag hoparlorler calisiyorsa.
her 2 soketide kullan niye tek soketten ses almaya çalışıyorsun. ???
Ahmet kardeşim kablonun Kırmızı Beyaz Uçları Hoparlörün arkasına giriş yerine takıyorum. 3.5 Jakıda pc ye takıyorum o jaktan bir adet daha olsa zaten 4 hoparlörden ses gelir işte ne yapsam orda tıkandım bende

indiryy.jpg
Bak şu işaret koyduğum jaktan köprüden başka çare yok gibi görünüyor.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

commigere 

Aktif Üye
17 May 2018
86
40
Bilgisayardan stereo olarak düzeltin ayarınızı ve yeşil girişe takarak deneyin.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
1 adet bu kablodan;

3-5-mm-stereo-erkek-6-tos-erkek-5-1-ses-sistemi-kablosu-8585.jpg

1 adet de bu kablodan;

F7424557-01.jpg

Alınırsa sorun çözülür diye düşünüyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Çok ilginç :)
Elindeki kabloların sağlammı acaba -fotoda görünen- ,kontrol ettinmi ki,onboard ses kartı mono ses vermez derim ben :)
Bu girişlere kulaklık tak bakalım ses tek taraftanmı gelecek yoksa stereo mu,birde ses sisteminin arkadan fotosunu at bakalım,girişleri görelim neler varmış,ama görünür olsun foto :)
Aşağıdaki fotoda gördüğün gibi bir kontrol et istersen,
1-1(2)
2-2 (1)
ve toprak uçlarını :ok

koray1.jpg

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Abiler çözdüm çok şükür Gerizekalı Bilgisayarcı Driver Tanıtmamış Makinede Hayvanoğlu hayvan Ya acayip Sinir oldum adama.:sopa1:sopa1

Ado hocamın Dediği Gibi Herkez keşke işini doğru düzgün yapsa Baştan savma iş Çok para böylelerini dövmek gerekiyor birde bana Koray Sen HASTASIN derler Ulan İşimi iyi yapıyorum diyemi Hastayım Kaç bilgisayar geldi bana tamire Formattan Hepsimi Driver Packlı Yüklenir Programlarda Mercan programlarla yüklenmiş Windows a Crack Atılmış Driverler Tanıtılmamış en son bir makine geldi win7 yaptım format esnasında driver tanımış otomatikten heralde şöyle bi baktım 2-3 wifi buluyor sadece Geldim buna Data Yedeğini Aldım Bastım Temiz Bir Format Driverleri Tek Tek Kurdum 2-3 Wifi Gören Makine 12-14 modem görmeye başladı üstlerin hepsi Full :ok:ok

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt