Mutlu Mega 70 GB Paketi (Senelik)

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Senelik pakettir. Senelik ücreti 320 tldir. Aylık 5.8 GB internet, 2000 dakika ve 1000 sms 26 TL'ye denk geliyor.

faturasız olarak turkcell uygulamasından satın alabilirsiniz

Adsiz64d41965330c5347.png

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
Numara taşıyarak geçişi bulamadım, sanıyorum içerideki Hazır Kartlılar için bu tarife.

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Turkcell Hazırkarta taşıyacağız sanırım değil mi?
evet hocam. hazır karta geçiyorsunuz. faturasız yani

Valla hocam gerekirse 350-370 yapsalardı ama 70e düşürmeselerdi
Yani hatta 90gb 400tl olsaydı
hocam o konuda birşey diyemiyorum. herkesin kendine göre bir hesabı bar. ben ayda 1gb net harcarım en fazla mobilde. bana yıllık 20 bile verse yeter mesela :)

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
evet hocam. hazır karta geçiyorsunuz. faturasız yani

hocam o konuda birşey diyemiyorum. herkesin kendine göre bir hesabı bar. ben ayda 1gb net harcarım en fazla mobilde. bana yıllık 20 bile verse yeter mesela :)
Toplu almanın fiyat avantajı yanında şu güzelliği var,kırda bayırda tatilde evde wifi ile yapılan tüm kazançlar rahatça harcanır. Vodafone paketim bitmeye yakın geçeceğim bu pakete :) Vodafone 39 veriyorum her ay otomatik çekiyor. 5gb,1000dk,100 sms taahhütsüz ama kafasına göre zam yapabiliyor.

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Benim gibi fatura ile uğraşmak istemeyen bireyler için çok iyi oldu.

Yüksek bütçeli faturalı paketlerin hep dakika israfı olduğunu düşünürek hareket ederdim, iyi ki de etmişim.

Konu için teşekkürler...

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Toplu almanın fiyat avantajı yanında şu güzelliği var,kırda bayırda tatilde evde wifi ile yapılan tüm kazançlar rahatça harcanır. Vodafone paketim bitmeye yakın geçeceğim bu pakete :) Vodafone 39 veriyorum her ay otomatik çekiyor. 5gb,1000dk,100 sms taahhütsüz ama kafasına göre zam yapabiliyor.
Evet o tarz bir avantajı var aslında. vodafona dan sıkılırsam geçerim bende :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri