Mutfak montajım

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,305
Teşekkür ederim. Granit kullanıldı, bütçeye göre değişiyor seçimler. Ben ahşap üzeri kaplama tezgah tercih ediyorum. Sıkıldıkça değiştir ?

Freze yapılmış halde geldi, ben sadece ince silikon çekip aşağıdan sabitledim. Silikon olayını, görünen yüzde minimumda tutmaya çalışıyorum. Çok silikona ihtiyaç varsa kötü işçilik var demektir bana göre ?
Granit ve Silverstone Çinstone muadillerinin metre fiyatlarını da merak ettim doğrusu:) Türkiye ile kıyas yapalım yine ne kadar pahalıya yaşadığımızı görelim istedim :))

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
44
Granit ve Silverstone Çinstone muadillerinin metre fiyatlarını da merak ettim doğrusu:) Türkiye ile kıyas yapalım yine ne kadar pahalıya yaşadığımızı görelim istedim :))
Buzdolabı haric dolaplar, bulaşık makinesi, aspiratör, firin, 13 bin euro. Graniet fiyatı kabaca baktım metrekare 100 euro civarı

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
44
Spotlari bugün taktim?

IMG_20211022_182721.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Buzdolabı haric dolaplar, bulaşık makinesi, aspiratör, firin, 13 bin euro. Graniet fiyatı kabaca baktım metrekare 100 euro civarı
Avrupa'da hayat pahalıymış diyeceğim ama bizim para eridi yine pahalı avrupada hayat 13000€ =145.301,09 TL
Türkiyede tek katlı ev yapılır o paraya TL ye çevirmemek lazım aslında alım gücü yüksek yinede orada çalışıp kazanan için çerez parası 13.000 € ortalama 6-7 aylık maaşı bizde 4 yıllık maaş ediyor bizde hayat bitmiş bitkisel hayattayız görünen tablo onu gösteriyor yazar kasa fırlatacak babayiğitit yokmu ülkede ekonomi bitmiş :kiskis

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
44
Avrupa'da hayat pahalıymış diyeceğim ama bizim para eridi yine pahalı avrupada hayat 13000€ =145.301,09 TL
Türkiyede tek katlı ev yapılır o paraya TL ye çevirmemek lazım aslında alım gücü yüksek yinede orada çalışıp kazanan için çerez parası 13.000 € ortalama 6-7 aylık maaşı bizde 4 yıllık maaş ediyor bizde hayat bitmiş bitkisel hayattayız görünen tablo onu gösteriyor yazar kasa fırlatacak babayiğitit yokmu ülkede ekonomi bitmiş :kiskis
Yok arkadaşım, Avrupada yaşayan biri olarak ki 10 yil oldu. Türkiye de yaşamak nedir onuda iyi bilirim. Pahalı değil buralar, hersey guzel. Kimse Türkiye yi kıskanmıyor ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yok arkadaşım, Avrupada yaşayan biri olarak ki 10 yil oldu. Türkiye de yaşamak nedir onuda iyi bilirim. Pahalı değil buralar, hersey guzel. Kimse Türkiye yi kıskanmıyor
Edit:Sende Haklısın .??

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Hemen de TL çevir parayı :)
Birim para,birim,huuuu ,gelmeyeyim Bursaya ona göre :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İyi de nereden biliyorsun"yüksek yaşam standartı" nı :)
Belki kredi ile yapılıyor işlemler,burada tl çevirince yüksek standart görünüyor ama orada nasıldır kim bilir :)

İyi de nereden biliyorsun"yüksek yaşam standartı" nı :)
Belki kredi ile yapılıyor işlemler,burada tl çevirince yüksek standart görünüyor ama orada nasıldır kim bilir :)

Kullanıcılar için gizli metin:

Geri
Üst Alt