Mutfak için tv 2 saat içinde alınacak

M Çevrimdışı

martel

Yeni Üye
15 Tem 2018
7
42
Mutfak için bu iki tvden birini alacağım indirim kuponum var bugün almam gerekiyor

Awox

Axen

Her iki tv de aşağı yukarı aynı olduğunun farkındayım fakat ufak detaylar göz önüne alındığında mesela Awox tv de ses çok kötü Axende nasıl bilmiyorum
Awox tv de dvbt2 var axende sanırım yok.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Mutfak için bu iki tvden birini alacağım indirim kuponum var bugün almam gerekiyor

Awox

Axen

Her iki tv de aşağı yukarı aynı olduğunun farkındayım fakat ufak detaylar göz önüne alındığında mesela Awox tv de ses çok kötü Axende nasıl bilmiyorum
Awox tv de dvbt2 var axende sanırım yok.

Abim ikisinin de içindeyim, al birini vur öbürüne :kiskis

Ama AWOX daha baskın geliyor bna :ok

Sonucu bilgi verirsen sevinirim :ok

M Çevrimdışı

martel

Yeni Üye
15 Tem 2018
7
42
Cevabınızı yeni gördüm .Awox sipariş vermiştim bakalım nasıl olacak mutfak olduğu için kaliteyi pek önemsemiyorum .teşekkürler

Ay-Yıldız Çevrimdışı

Ay-Yıldız

Yeni Üye
30 Eki 2017
21
Adem hocam bende mutfak için tv almayı düşünüyorum.Acele değil fakat hergün herşeye zam geldiği için mantıklı bir ürün bulursam hemen almak istiyorum.Tavsiye edeceğiniz ürün nedir?Uydusu içinde olsa daha iyi olacak mutfakta duvara montaj yapacağım.Hatta mutfağı çekip paylaşırsam nereye daha uygun olur diye de soracağım size.Birde bu duvara montajda tv dönebilen ayak vs.oluyor mu?

Ay-Yıldız Çevrimdışı

Ay-Yıldız

Yeni Üye
30 Eki 2017
21
Ay-Yıldız Ay-Yıldız, hareketli duvar askilari mevcut
kendim bizzat kullaniyorum 55" televizyonumda
Hocam bana da tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı?Sizin kullandığınız ürün nedir?Satışta olan bir ürünse alailirim.Değilsede sizin tavsiye edeceğiniz bir ürün var mıdır?Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim.

Ay-Yıldız Çevrimdışı

Ay-Yıldız

Yeni Üye
30 Eki 2017
21
:) 55 inc olan ekranı 55 ekran sandım kusura bakmayın.Mutfak için alacağımdan biraz küçük olan ürün tavsiyenizi bekliyorum.

Geri
Üst Alt