Mujdemi isterim ?

zatrox Çevrimdışı

zatrox

Aktif Üye
5 Haz 2019
73
41
Şu anda 55NU8000 indirimi bekliyordum ben de :) Cazip indirim bulan paylaşabilirse çok faydalı olur.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
özetle 2011 de vestelin koydurduğu ek vergi kalktı. ama sadece tv ler için.
Ya sen ne değişik bir kardeşsin. Foruma yeni gelmişsin hoş gelmişsin ama boş gelmişsin. Geldiğinden beri millete doğru yanlış (doğrulara laf yok)fikrini dayatmaya çalışıyosun. Senin yaşın kadar meslek hayatı olan A Ado ya ya ben sana ne dedim arkadaş benim lafıma geldi bilmem ne saçma sapan üsluplarla konuşma sürdürüyorsun. Tv den memnun kalmamış olabilirsin ama markayı yerin dibine batırmaya gerek yok. Sana çözüm sunuyoruz bana nereye gideceğimi soramazsın diyorsun. Vestelin koydurduğu vergi diyorsun da vestel vergi koydurdu diye millet ucuz diye vestel mi aldı? Her geçen gün elektronik akıllı telefon gibi teknolojik ürünlerin ithalatı arttıda arttı. Yaşlı adam marka diye gitti lg aldı samsung aldı. Bu markalar vestel den de arçelikten de daha çok sattı. Nedeni kalite. Vestelde arçelikte dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor. Bir sürü ülkeye ürün ihraç ediyor. Edilen ihraçlarda o ülkelerin istediği özellikte araçlar. Vestel o vergiyi koydurduda Ahmet Nazif Zorlunun Zorlu holdingin mi cebi doldu? Dolan devlet hazinesi oldu tabi orayıda boşalttılar ayrı konu. SENDEN ÜSLUBUNA DİKKAT ETMEN ve YAŞÇA BÜYÜK OLANLARLA SİDİK YARIŞTIRMAMANI İSTİYORUM BİR ÜYE OLARAK. Devam edeceksende gider başka yerde devam edersin kimse seni çekemez burda.

Son düzenleme:
(Beyaz) Çevrimdışı

(Beyaz)

Aktif Üye
23 Haz 2018
143
44
bende kaynak linkini görünce haberi okumaktan vazgeçtim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

forum sitesinde başka bir forumun reklamı yapılıyor.bence kaynak değiştirilmeli yada konu silinmeli
Kimsenin reklamını yaptığımız yok yanlış haberde vermiyoruz olayı başka tarafa çekmeyi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
forum sitesinde başka bir forumun reklamı yapılıyor.bence kaynak değiştirilmeli yada konu silinmeli
Forum sahibi birisi olarak; bu düşünceye katılmıyorum... Aslolan paylaşım yaparak bilgilendirme yapmak ise paylaşılan linkte abes veya doğru olmayan şeyler yoksa, neden paylaşım yapılmasın...

Not: paylaşım yapılan foruma üye bile değilim, orayı da sevmem...

(Beyaz) Çevrimdışı

(Beyaz)

Aktif Üye
23 Haz 2018
143
44
Forum sahibi birisi olarak; bu düşünceye katılmıyorum... Aslolan paylaşım yaparak bilgilendirme yapmak ise paylaşılan linkte abes veya doğru olmayan şeyler yoksa, neden paylaşım yapılmasın...

Not: paylaşım yapılan foruma üye bile değilim, orayı da sevmem...
Sevmiyor olabilirsin üyelerin yararına olabilecek her türlü haberi ve kampanyayı eğer doğruysa kaynağına bakmaksızın paylaşmaya devam edeceğim belki bu dahaki haberde belki sevdiğin bir yer olur kim bilir...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Sevmiyor olabilirsin üyelerin yararına olabilecek her türlü haberi ve kampanyayı eğer doğruysa kaynağına bakmaksızın paylaşmaya devam edeceğim belki bu dahaki haberde belki sevdiğin bir yer olur kim bilir...
Ne yazdığımı anlamamış olmana üzüldüm ama bu benim sorunum değil... :hoba1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt