MSI RTX 2080Ti 8816 TL!

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
almanya sence senin 3-5 yada 10 binliranla ilgilenirmi :hmm ben öyle bisey yaptigim takdirde senin o parayi almak icin konsolosluk üzerinden dava avukat evraklarin tercüme ücreti vs derken 3-4 kati para ödersin en iyi ihtimalle :P ki öyle bile olsa aramizda bi sözlesme olmasi lazim ben x kisi y kisisi bana bu para karsiligi falanca parcayi temin edecek vs diye :hihi
saka bir yana yardimci olabilecegim birsey olursa yardimci olurum ama uyarim hep aklinda bulunsun yüz yüze görüsmedin bilgilerine sahip olmadigin ters bi durumda kanit sunamayacagin sekilde islere girme insan oglu ne yapacagi belli olmaz :seytan

İşin adli tarafı bedava dersem? :hihi
Nasihatiniz için teşekkür ederim ama gerek yoktu buna. :ok

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
İşin adli tarafı bedava dersem? :hihi
Nasihatiniz için teşekkür ederim ama gerek yoktu buna. :ok
uluslar arasi davalarda isler muhtemelen farkli olur :P benimki nasihat degil tavsiyeydi burasi tavsiye yeri degilmi :hmm :P
dedigim gibi burda her kesimden insan var mali müsavir gümrük memuru gibi birilerini bulabilirsen bi sor sorustur benim tanidigim yok hediyelik esya olayini kesin bilmiyorum yanlis bilgi vermiyim eger oluyorsa neden olmasin
bunlara alternatif olarak vizesi olan yada yesil pasaportlu bir memur filan tanidiginiz varsa olay daha da avantajli olabilir gelir burdan kendisi alir almanyada yasamadigi icin kdv yi de türkiyeye dönerken geri alir cok daha ucuza gelir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt