Motorin ve benzine zam

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
F Fet1735 hocam ironi yaptı.
Yanlış anlasildi diye dusunuyorum.
Daha önce bir kaç yerde maddi sorununun olmadığını kendisi forumda belirtmişti... Allah daha çok versin. Yaptığı ironi ise, benim de aynı minvalde yazdığımı varsayın, değilse zaten kendisi bir kaç yerde böyle şeyleri sorun yapmadığını belirtmişti...

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
IMG_20190918_110134.jpg

Saygılarımla :cigara

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Maaşlar hariç herşeye zam zam zam zam bu ne ya bıktık ya 10 yıl önce 10 tl ye motorun deposunu yarılıyorduk :hihi :hihi :hihi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
Maaşlar hariç herşeye zam zam zam zam bu ne ya bıktık ya 10 yıl önce 10 tl ye motorun deposunu yarılıyorduk :hihi :hihi :hihi
Bindirmeli,Geçirmeli, Zamlara ek olarak
Benim gibi 2019 ocak zammıni bile alamamissaniz.
Hukumet her gecirdiginde
duble keyif almaniz kacinilmaz oluyor.
sonucta

Alamanya bizi giskaniyor. :hihi

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Şuan hatırlayamadımda
Çindeydi herhalde insanlar akaryakıt zammını protesto için otoyolda araçları bırakıp yürüyerek devam ettiler

BiZde bu gunleri görebilir miyiz acab ? ?
(Neyse gidip 50₺ lik benzin alayım ??)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
Şuan hatırlayamadımda
Çindeydi herhalde insanlar akaryakıt zammını protesto için otoyolda araçları bırakıp yürüyerek devam ettiler

BiZde bu gunleri görebilir miyiz acab ? ?
(Neyse gidip 50₺ lik benzin alayım ??)
Bızım burda alayına trafık cezası yazarlar cunku kasa boş
Ustelık bu durum hukemete buzlu badem gıbı yarar :kas

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Az önce Antalya'dan geldim valla yollar arabadan geçilmiyor.. sanki şehiriçi geldim ve 90 km geçmedim.. adamlar 140 - 150 basıp basıp acımasızca benzine mazota abanıyor.. radar falan taktıkları da yok.... adım başı radar ama adam havada vurup tavada yiyen tipleme ise (ki büyük bir ihtimalle öyledir.. ya da sonradan görmedir.. veya ilk hevestir...) iddia ediyorum benzini değil 7 küsür 70 TL yap yine yollar full çeker.. Bence de sık sık zam yapılması lazım.. Belki bana kızacaksınız ama bunu ciddi söyledim.. Çünkü henüz bilinçli toplum olmayı becerememiş bilinçsiz topluluklarda bunlar olağan karşılanır..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt