monitör tavsiye

K Çevrimdışı

Kuanique

Yeni Üye
7 Ara 2020
12
36
İlk olarak düşüncem 1080p param 2k'ya yetmeyeceği için

24-27 inc arası 24 inc'e pek sıcak bakmasamda bükçe el vermiyor
Tn panel düşünmüyorum. İps olması en iyi tercih gibi geliyor. Va panellere hakim değilim.
En az 144Hz olmalı artık daha altını almak uygun olmayacaktır.
Genel kullanım olacak çoğunlukla oyun youtube web yada film gibi

Hopörlör tercihim olur ama iyi panelli bir monitör olursa olmasada olur.

En önemli konu Max bükçe 4150 TL diyebiliriz.

Tavsiyelerinizi beklerim çok fazla ürün içerisinde kaybolmuş durumdayım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
O bütçeye iyi ips panel var mıdır bilmiyorum, VA baksanız daha iyi. Sadece yan açılardan bakmanız gerekirse IPS alın derim. FPS oynamayacaksanız IPS alınır tabi. Hikaye oyunları için IPS ideal.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,068
İSTEKLERİNiZE UYGUNSA .

Teknik kısmı arkadaşların yorumları ile ..

Bilği amaçlıdır . ( firmada ürün stokta varnı yokmu ? monitör sağlığı int alış verişi ? firma güvenlirmi ? vs gibi .) BİLMEM !!!

K Çevrimdışı

Kuanique

Yeni Üye
7 Ara 2020
12
36
İSTEKLERİNiZE UYGUNSA .

Teknik kısmı arkadaşların yorumları ile ..

Bilği amaçlıdır . ( firmada ürün stokta varnı yokmu ? monitör sağlığı int alış verişi ? firma güvenlirmi ? vs gibi .) BİLMEM !!!

4200'e kadar çıkabiliyorum daha iyi örnekler olabilir

K Çevrimdışı

Kuanique

Yeni Üye
7 Ara 2020
12
36
O bütçeye iyi ips panel var mıdır bilmiyorum, VA baksanız daha iyi. Sadece yan açılardan bakmanız gerekirse IPS alın derim. FPS oynamayacaksanız IPS alınır tabi. Hikaye oyunları için IPS ideal.

Çok fazla seçenek var. Örnek olarak samsung g3 va panelinde ghosting sorunu var gibi duruyor.

K Çevrimdışı

Kuanique

Yeni Üye
7 Ara 2020
12
36
Tavsiyeleriniz için teşekkürler kendi incelemelerim sonucunda bu monitörü aldım.

Hep bi aklımda Benq markasını test etmek vardı. Bu zamana kısmetmiş.

Panel Tipi : TN

Bu önerdiğiniz monitöre baktıktan sonra aldığım monitörü buldum. Teşekkürler yardımın için.
Bu monitör 120-144 hz olsaydı direk bu monitörü alırdım. Bu paraya 4k monitör almak imkansız.Çok iyi duruyordu ancak 60 Hz monitöre yatırım yapmanın doğru olmayacağını düşündüm.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,068
Tavsiyeleriniz için teşekkürler kendi incelemelerim sonucunda bu monitörü aldım.

Hep bi aklımda Benq markasını test etmek vardı. Bu zamana kısmetmiş.

Bu önerdiğiniz monitöre baktıktan sonra aldığım monitörü buldum. Teşekkürler yardımın için.
Bu monitör 120-144 hz olsaydı direk bu monitörü alırdım. Bu paraya 4k monitör almak imkansız.Çok iyi duruyordu ancak 60 Hz monitöre yatırım yapmanın doğru olmayacağını düşündüm.

Hayırlı olsun seçimiz .

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt