Momo marka otomobil lastiği tavsiye eder misiniz?

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
205/60 R16 yaz lastiği almayı düşünüyorum.bir alışveriş sitesinde gördüm.fiyati uygun geldi.
Arabamdaki lastikler yıl ömrünü tamamladı.pek kilometre yapmiyorum.bu sebeple üst düzey bir lastik düşünmüyorum.5 yıl gitsin yeterli.
Tecrübeli dostlar ne der?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,565
Önceki seneye kadar aracımda Riken UHD vardı. Sert kullanımlarda patinaj ve abs çok fazla düşüyordu.

2 ay önce Falken 510 serisine geçiş yaptım. Geçen ki yağmurda ani fren yapmama rağmen abs devreye girmedi bile.
sert kullanım yaptığım halde patinaja çok düşmüyor kısaca tutuşu çok iyi sertlik olarak orta sayılır.
Bütçenizi az daha zorlarsanız Falken 205/60 R16 Tl 92H Zıex Ze310 gözatın.

P Çevrimdışı

Purgative

Aktif Üye
3 Tem 2017
56
Bu ürün öncelikle 4 mevsim lastik ve V klas yani yüksek hız lastiği, çok güçlü bir motorunuz yok ise H klas tercih sebebidir. Momo'nun lastik ürettiğini bilmiyordum. Yine ikinci linktende bahsettiğim hız kategorilendirmesine bakabilirsiniz. Ben Hankook kullanıyorum daha önceden michelin, continental, falken vb. çoğunu kullandım. Hankook'tan memnunum, michelin'in ekonomik versiyonu diyebilirim. Bir değerlendirin isterseniz. Bu arada yolladığınız linkteki satıcı kormetal sanıyorum jant üreticisi ve kormetal aynı zamanda nokian lastiklerin distribütörüdür.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt