Moderna aşısı testi

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Dün akşam 5 arkadaş oturduk, içtik, yedik, fifa oynadık vs. Bir arkadaşın eşi koronaydi 4 gündür gelmedi, 1 gün öncesi evde test yapıyor negatif, gelmeden de yapacaktı yapmamıs vs derken bu arkadaş gece yediğimden tat almıyorum dedi. Kalk s.gt demenin faydasız kaldığı yerdeydik ?Az önce pozitif olduğu haberini verdi 5 arkadaş 3 u aşılı, korona olan arkadaş aşısız, 1 tanesi uzun zaman önce korona atlatıp 6 ay sonra moderna aşısı oldu, diğeri 2 doz biontec, bende 2 doz moderna var. Bakalım aşı değerlendirmelerimiz nasıl olacak ? şuan klorak ile komple temizlik işine girdim ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bizim arkadaş var ,kemal. Bana bir gün "alocum bana korona bulaşmaz" dedi ,bende "neden len" dedim ,"her gün ağzımı alkolle çalkalıyorum" dedi iyimi ,şaka değil haaa, gerçek :kiskis
Abi burası konya çok alkol tüketimi var. Ama o yalan haber gibi Türkiye'nin en çok içici yeri değil yani araştıra bilirsiniz. En çok Trakya ve Ege'dir.
Neyse tanıdıklarımdan alkol içen aynı evde kovid varken 2-3 test yaptılar negatif çıktılar hep. Öyle bir kişiden bahsetmiyorum yani

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Abi burası konya çok alkol tüketimi var. Ama o yalan haber gibi Türkiye'nin en çok içici yeri değil yani araştıra bilirsiniz. En çok Trakya ve Ege'dir.
Neyse tanıdıklarımdan alkol içen aynı evde kovid varken 2-3 test yaptılar negatif çıktılar hep. Öyle bir kişiden bahsetmiyorum yani
Hadi ya ,demek kemal doğru söylüyormuş o zaman fiko :alala

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri