Modem (WiFi) Tavsiye Yardım

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Alt yapın nedir vdsl fiber İnternet hızın kaç mbps

E Çevrimdışı

enata

Yeni Üye
28 Haz 2023
9
43
Peki satın aldığınız modemi kurabilecek misiniz?
Sorun yok o kadar da teknoloji cahili değilim sorunsuz çalışan ısınmayan beni 2-3 yıl götürsün yeter . Tande v12 ax1200 alacaktım cok ısınıyor diye yazıyorlar yorumlar hep kötü, tavsiye lazım

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Sorun yok o kadar da teknoloji cahili değilim sorunsuz çalışan ısınmayan beni 2-3 yıl götürsün yeter . Tande v12 ax1200 alacaktım cok ısınıyor diye yazıyorlar yorumlar hep kötü, tavsiye lazım
Anladım. Yukarıda TC Yıldırım ' ın bahsettiği bilgileri vermeye devam edip tamamladığınız zaman tavsiyeyle ilgili sanıyorum bilgi verebiliriz. Kendisi size altyapıyı, modemin hangi sistemde çalışacağını soruyor, siz sadece sistemden aldığınız hızı söylüyorsunuz. Kusura bakmayın aldığımız yanıtlar pazardan domates seçerken bile yeterli olmadığı için şimdilik net birşey söyleyemiyoruz.

E Çevrimdışı

enata

Yeni Üye
28 Haz 2023
9
43
Anladım. Yukarıda TC Yıldırım ' ın bahsettiği bilgileri vermeye devam edip tamamladığınız zaman tavsiyeyle ilgili sanıyorum bilgi verebiliriz. Kendisi size altyapıyı, modemin hangi sistemde çalışacağını soruyor, siz sadece sistemden aldığınız hızı söylüyorsunuz. Kusura bakmayın aldığımız yanıtlar pazardan domates seçerken bile yeterli olmadığı için şimdilik net birşey söyleyemiyoruz.
TTNet altyapı 75 limitsiz internet abonesiyim ama 65 MB alıyorum,ev iki katlı yukarı katta keenetic extra var.alt katta Telekom verdiği vardı ama eski 4 yıllık belki daha fazla, keenetic rota olar kullanıyorum aşağı orta yollu birşey alayım dedim

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Mevcutta Keenetic router kullandığınız için hem mesh özelliklerinden daha rahat yararlanabilmeniz, hem de fiyat olarak bütçeniz seviyesinde olması nedeniyle Keenetic Carrier DSL alınabilir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,630
Arkadaşlar modemlere paranızı kaptırmayın.
en dandiğini alın. ayarlardan brige moda alıp hemen arkadaşına kalite router koyarak sorunu çözün.

Router'ın kalitelisine ve özelliklerine göre bir çok işinizi görebilir.
Ftp server, vpn server, hotspot, rate limit vb.

Geri
Üst Alt