Mkvod v6.3.1 apk

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
559
Kodi benzeri bir apk. Tek ve en önemli farkı eklenti yükleme gibi bir şey ile uğraşmıyorsunuz. İçinde eklentileri olan ama eklentilere müdahale edemediğiniz bir kodi gibi düşünülebilir. İçerisinde bir çok özellik mevcut. Iptv bölümünde karışık olmasında rağmen bir çok kanal var. Özellikle film izlemek için stremio gibi apklar kullanıp Türkçe dublaj arayanlara, web tarayıcı kullanmadan o siteler üzerinden arama yapılabilir. Ben telefon ve mi box s de denedim.
Uygulama başlarken yapmanız gereken ayarları resimde gösterdim ve uygulama şifresi 1'dir. Telefonda da cihaz olarak Box-TV seçilirse kullanımı daha kolay olmakta. Diğer türlü çok hoşuma gitmedi.

tv-box-secimif5f274fd2c202add.jpg

sifre-1-secimib0a8d1433d6c7c7c.jpg

video-kalitesini-yukselt-ve-sifre-soru-kapatd2dfc4f481d3f6d4.png

bazi-film-izleme-siteleri-uzerinden-olan-filmler.png

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
559
Yalnız Trial Versiom yazıyor, neden?
Hocam o konuda bilgim yok. Ama kullanıma engel degil. Program test aşamasında gibi görülüyor. Begenmediginiz yönleri program içerisinde bulunan mail adresine mesaj atabilirsiniz.
Üreticinin son açıklaması şu şekildedir.

Not: Portallarin gorunmemesi ve uygulamanin bazi ozelliklerinin hatali calismasina sebep olan
Android System Webview
Uygulamasi icin yapılması gerekenler.

Android System Webview uygulamasindan kaynaklanan yukarida ki sorunlari gidermek icin oncelikle
Ayarlar-->Uygulamalar-->Android System Webview--> Depolama-->veriyi sil, onbelligi temizle yapiyoruz.
Eger sorun hala devam ederse
Bu uygulama son guncellemesini kaldirdiginizda sorun duzelecektir. Bu uygulama icin yapilan son guncellemede bir bug mevcut. Android ayarlar--uygulamalar -- android system webview -- guncellemeleri kaldir Not: bu islem portal linklerini acmaya calisanca olusan hatayi gidermek icindir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt