Mitsubishi MELCloud Hediye Kayıt Formu

S Çevrimdışı

setcom_2000

Yeni Üye
12 Haz 2017
7
Merhaba arkadaşlar, klimayı satın aldığım bayi MELCloud hediyesi hakkında bir türlü tatmin edici bilgi veremeyince Google araması sonucu 

https://klima.mitsubishielectric.com.tr/kampanyalar/melcloud-hediye-kayit-formu.aspx

sayfasına ulaştım. Formu doldurup gönderdim. Bilginiz olması babında burada konu açıyorum. 

*MELCloud hediyesinin teslimi ve montajı için web sitesinde yer alan formun 15 EKİM 2017 tarihine kadar doldurulması gerekmektedir. 
**MELCloud hediyesinin işletmeye alınabilmesi için gerekli olan kablosuz modem, internet hattı ve kurulumu müşteriye aittir.

T Çevrimdışı

t.taha

Yeni Üye
30 Haz 2017
141
Cvp: Mitsubishi MELCloud Hediye Kayıt Formu

Teşekkürler, benim merak ettiğim kampanya bu teslimden sonra bitiyor mu acaba, liste fiyatı 500 lira olan bir cihaz harici o kadar para verilmez çünkü.

S Çevrimdışı

setcom_2000

Yeni Üye
12 Haz 2017
7

Kampanya bittikten sonra cihazlar dağıtılacak denmişti.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,517

tesekkurler guzel bır bılgılendırme konusu oldu

guncel tutatılım me alan arkadasların gozunden kacmasın

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

Çok satılmayan bir ürün ben 3-4 sene ME de bundan hiç satmadım yani aslında çok satılmayan bir ürün bile değil demek ki. Ellerinde kalmış dağıtıyolar olsa gerek. Biraz lükse kaçıyo bana göre he olsada olmasada sıkıntı değil ama sırf bunun içinde evde net yoksa gidipte net bağlatılmaz

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

Arkadaşlar MELcloud adrese ne zaman gelecek bilgisi olan var mı? 15 Ekime kadar form doldurmak için aüre vardı. O süre bittiğine göre dağıtımlar ne zaman olur?

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

emin616' Alıntı:
Arkadaşlar MELcloud adrese ne zaman gelecek bilgisi olan var mı? 15 Ekime kadar form doldurmak için aüre vardı. O süre bittiğine göre dağıtımlar ne zaman olur?
Emin lardes devamli giremiyorum foruma gec oldu cevap kusira nakma sordum bir  abimize gecen hafta bayilere sevk baslamis uzun surmez sevkiyat sanirum. Sizde sorun bayinize yine .

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

emin616' Alıntı:

Aldığım bayiyi aradım. Sevkiyat başlamış Listelerin gelmesini bekliyoruz, listeler gelince dağıtıma başlayacağız. Dağıtıma başladığımızda da sizi arayacağız dediler.

Neyse  sanırım  yakında elimizde olur.

S Çevrimdışı

setcom_2000

Yeni Üye
12 Haz 2017
7
Merhaba arkadaşlar, benim MELCloud Cuma günü takıldı. Bir kaç gündür kumandayı bıraktım cep telefonundan veriyorum komutu sıkıntısız bir şekilde klima komutu yerine getiriyor. Nesnelerin interneti olayı yavaş yavaş evlerdeki yerini almaya başlıyor.

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
setcom_2000' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, benim MELCloud Cuma günü takıldı. Bir kaç gündür kumandayı bıraktım cep telefonundan veriyorum komutu sıkıntısız bir şekilde klima komutu yerine getiriyor. Nesnelerin interneti olayı yavaş yavaş evlerdeki yerini almaya başlıyor.

Dostum klimayı ne zaman nereden almıştınız? Ben izmirden ağustosta aldım. En son 1 ay önce liste bekliyorsu bayi. Arayan soran yok. Siz mi aradınız bayiyi yoksa onlar mı?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,517
setcom_2000' Alıntı:

Hayırlı Olsun GuleGule Kullanın

Bayagı Bır Bekledınız Gercı Saglık Olsun Gec Olsun Guc Olmasın

Smart Ozellıkler Candır Can  :ok:

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
Bugün servisi aradım wifi için melcloud geldiğini söylediler. Ben sizden gelince arayacaksınız diye bekliyordum dedim.

Gelip ürününü almamı istediler. Siz servisle cumartesi kurulum için yollayındedim. Ofice çağırdılar teslimat fişi imzalamamı istediler. Az önce ofislerine gidip ürünü teslim aldım.

Cumartesi de kurulum için gelecekler servis kaydı oluşturdum. Benim gibi bekleyen arkadaşlar siz arayın ürünler çoktan gelmişler. Benim gibi arayacaklar diye çok beklersiniz.

Byn3Jv.jpg

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
1 aralık melcloud taktırıdım. İlk izlenimleri midea mission gibi anlık tepki vermiyor. Bir işlem yapıyorsunuz 25-30 saniye sonra klima bunu algılıyor. Açıkçası ME beni tatmin etmedi bu uzaktan kontrolde.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt